Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Kevés ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Kevés ruha vs. Normál öltözék?

Figyelt kérdés

Ma már természetes, hogy a nők többsége mindenhol (utcán, szórakozóhelyen, közösségi oldalakon, stb. ) minél több mindent mutat meg magából?

Hőségben persze senki nem várja el, hogy tetőtől-talpig be legyenek öltözve, de mégis, bárhova nézünk, szinte minden kint van, sokszor évszaktól függetlenül...

Ki mit gondol erről? Azon kívül, hogy a férfiaknak tetszik.

Azok a nők/lányok, akik mondjuk nem "félmeztelen" mászkálnak az utcán vagy bárhol, és nem posztolnak hasonló képeket, hátrányban vannak?

Számít még, hogy valami rejtve maradjon, vagy ez már maradi felfogás lenne?

Kíváncsi vagyok, ki hogyan látja ezt.


2014. jún. 13. 15:59
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Na jó. Szerintem eléggé eltértünk a tárgytól. Én kifejtettem a véleményem. Részemről befejeztem. :) Már így is teleoffoltuk ezt a kérdést.

Végezetül: akkor illeszkedj a tömegbe. :)

Sajnálom, hogy nem tudtunk közös nevezőre jutni.

2014. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Hűha... látom megszaporodtak a válaszok... Nos, semmiképp sem a vita kirobbantása volt a cél, sőt, talán picit el is tértünk a tárgytól.

Nem a divatra céloztam igazából, inkább a 'mit mutasson egy nő és mit nem' dologra, általánosságban véve. Senkinek sem szólnék bele, illetve bírálnám az egyéni stílusát, csak érdekelt hogy mik a vélemények, mindkét nem részéről.

Köszönöm az eddigi válaszokat nektek!

2014. jún. 13. 17:57
 23/43 anonim ***** válasza:
0%

#21 Eszem ágában sincs beilleszkedni.

#22 Egy nő azt mutogassa, amit akar, amennyiben így ő jól érzi magát.

2014. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
#23 Arra ott a playboy. :)
2014. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
6%
#24 Magadból indultál ki?
2014. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
0%
#25 Elhűlök kreativitásod látván. Ennél jobb visszavágást. Uh, még mindig borzongok. Remélem nem gondolkoztál rajta sokáig.
2014. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%
#26 Rád? Időt pazarolni? Dehogy.
2014. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%
#27 akkor minek jössz kötekedni olyan témával kapcsolatban, aminek az érdekeit nem képviseled? :)
2014. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%
#28 Mert én nem csak szubjektív véleményt alkotok.
2014. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor sem mutatok sokat magamból, egyszerűen nem érzem indokoltnak, hogy mindenem kint legyen, de ettől még nem ítélem el azokat, akik így tesznek, de azokat sem, akik ilyen képeket posztolnak. Az ő életük.

Hogy hátrányban lennék azt pedig sosem éreztem.

2014. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!