Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Kevés ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Kevés ruha vs. Normál öltözék?

Figyelt kérdés

Ma már természetes, hogy a nők többsége mindenhol (utcán, szórakozóhelyen, közösségi oldalakon, stb. ) minél több mindent mutat meg magából?

Hőségben persze senki nem várja el, hogy tetőtől-talpig be legyenek öltözve, de mégis, bárhova nézünk, szinte minden kint van, sokszor évszaktól függetlenül...

Ki mit gondol erről? Azon kívül, hogy a férfiaknak tetszik.

Azok a nők/lányok, akik mondjuk nem "félmeztelen" mászkálnak az utcán vagy bárhol, és nem posztolnak hasonló képeket, hátrányban vannak?

Számít még, hogy valami rejtve maradjon, vagy ez már maradi felfogás lenne?

Kíváncsi vagyok, ki hogyan látja ezt.


2014. jún. 13. 15:59
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
10%
Ha esetleg befejeznétek a vitát, mert nem erről volt szó. Én értem a 70%-os válaszolót, nem értem miért kellett őt lepontozni. Arra próbált kilukadni, hogy a nők jelentős része nem a férfiaknak öltözik, illetve arra is, hogy az öltözék semmilyen formában nem lehet alap a "kéretlen bókokra", amik egyszerűen csak offenzív beszólások, zaklatás. Lényegtelen, hogy ki miben van. Innen már csak egy lépés, hogy csoportban álljatok a megerőszakolt nők előtt, ujjal mutogatva rájuk, hogy ők a hibások. De komolyan. És igen, valóban nem ez volt a kérdés tárgya, de azért az erőszak kultúrát sem kellene támogatni.
2014. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
88%

#31 Miért jössz te is a megerőszakolással? Itt egyszerűen csak ízléstelen öltözködésről volt szó, melyet a mai tinédzser leányzók túlnyomó többsége preferál...

De egyébként egy példa. Tegyük fel, egy lány hazamegy este egy buliból. Kihívóan van felöltözve. Egy kiló vakolat, egészségesen kivillanó dekoltázs, éppen hogy fenékig leérő szoknya van rajta. Elmegy mellette egy csapat tinédzser fiúcska. Szerinted ha fütyülnek neki, vagy utána szólnak, az miért lesz? Mert csúnya, vagy szép az arca? Vagy mert kócos a haja? Vagy mert sovány/telt? (Lehet hogy ezek is lehetnek befolyásoló tényezők, egy csekély százalékban. De szerintem te is érted mire akarok kilyukadni)

Ezt gondold át...:)

2014. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
És most gondold át ugyanezt a szituációt, kicsit máshogy. Egy másik leányzó hazafelé tart, farmerben, és pólóban. Ki fog több füttyöt kapni? Az 1. lány, vagy a 2. ?:)
2014. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Fényes nappal alámnyúltak, pedig úgy öltöztem föl, mint Kenny a southparkból, mert december volt és baromi hideg.

De másik példa, hogy 13 évesen farmer póló és sportcipő volt rajtam, de valaki még ezt is annyira szexinak gondolta, hogy... Na mindegy.

Ezek után nekem mindegy ki hogy öltözködik fel.

Ha valaki amúgy is beszólogatós és füttyögős és hajlamos az ilyen cselekedetekre, annak mindegy, hogy a másik hogy van felöltözve.

Szóval jöhetsz nekem azzal, hogy ízléstelen, meg ilyenek, de hogy egy nő sem érdemli meg, hogy megerőszakolják, az is biztos.

2014. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

#32 Te ugyanazt képzeled, mint a beteg férfiak legtöbbje. A ruha, a pia, a flörtölős viselkedés az oka az erőszaknak. Tényleg azt képzeled, hogy természetes, hogy ez fütyülést vált ki? Hogy egy ruha miatt kezelhetnek valakit tahó módjára és erőszakoskodhatnak vele? Kedvesem, az erőszak azért történik, mert az illető elmebeteg. Nem a ruha miatt. Nem a viselkedése miatt. Nem a provokáció miatt. Felfogod, hogy ez nem természetes? Hogy konkrétan azokat véded, akik erőszakolnak?


Szomorú vagyok. Főleg azért, mert nem gondolod végig, mit akarsz mondani. Alig várom, hogy kézzel lábbal nekem ess, hogy kiforgatom a szavaidat, te nem így értetted és ez nincs így én pedig csak egy tahó vitapartner vagyok, de... inkább, nem is tudom... gondolkodj. Ahogy én. Felfogom, mit és miért mondasz - alapjáraton egyet is értek veled. De ezzel a kis kérdezgetéssel pont azt akartam megtudni, mennyi vagy agymosott. És szomorú vagyok.

2014. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek hátrányba, akik kiteszik mindenüket, egyszerűen r*bancok, és könnyűvérű nőcskék. A pasik ezeket csak megdu*ják, az értelmesebb nőkért harcolni kell! Annyit még mondanék, hogy nem minden férfinak tetszik ;)
2014. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

*I don't want to live on this planet anymore*. Elkezdtem kifejteni a véleményem, hogy szerintem nem helyes, hogy így öltözködnek, és NE csodálkozzanak, ha ezért utánuk fütyülnek, vagy megszólják őket. És már ott tartunk, hogy egyet értek azzal, hogy megerőszakolják a nőket? Veletek valami nincs rendben.

#34 "Szóval jöhetsz nekem azzal, hogy ízléstelen, meg ilyenek, de hogy egy nő sem érdemli meg, hogy megerőszakolják, az is biztos." <-- és ki mondta, hogy megérdemlik? Kérlek, idézd azt a mondatomat. Ne kezdj el rágalmazni, úgy, hogy közben lövésed sincs az álláspontomról. Köszönöm. :)


#35

Nem mondtam, hogy természetes a fütyülés. Csak tapasztalatból beszéltem. Nem értek egyet a férfiakkal akik ezt teszik. Tudom, hogy bunkóság, és modortalanság. Ennek ellenére megteszik. De gondolom ezért is én vagyok a hibás, mert biztos egyet értek velük....szánalmas vagy, ha így gondolod. Szóval kérlek, ne azonosítsd velük az álláspontom.

Átgondoltam mindent amit leírok. Neked is azt kellene tenni. Azért vagyok agymosott, mert nem értek egyet veled? Meg a mai trenddel? Nem tehetek róla, hogy nem tudod értelmezni a szavaim. :)

2014. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
51%
#36 Igen, mert, mint már hosszan levezettük a dolgot, a ruha teszi fizetett ágyszomszéddá a nőket. Mhm.
2014. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

#37 Sugalltad. Az pedig már régen rossz, hacsak nem szarkazmus. :)

Nem azért vagy agymosott, mert nem értesz velem egyet és a trendekkel. Tanulj meg olvasni.

2014. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
50%

Én mint zaklatás/megerőszakolás témában személyesen érintett csak annyit szólnék hozzá a szókaratétokhoz, hogy nem, nem a kirívó ruha miatt teszik a férfiak azt amit. Én nagyon visszafogott lány vagyok, kiskoromban nem is voltam valami karcsú, a hájamat meg nem akartam közszemlére kitenni. Mégis megtalált egy 50 és a halál közötti bácsi...

Inkább viselkedésre mennek. Ha egy lány határozott harcias, nagyszájú, az szerintem egy bikiniben is mehet, nem fognak vele újjat húzni a férfiak. A legtöbb az áldozat típusokat keresik, legyen akármilyen stílusa, mert az nem fog úgy védekezni mint egy vadabb lány.


És most már szeretnélek titeket megkérni, hogy folytassátok privátba az értelmetlen szócsatátokat, ne offolájtok szét ezt kérdést!



Ennyit szerettem volna, köszönöm.

2014. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!