Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Kevés ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Kevés ruha vs. Normál öltözék?

Figyelt kérdés

Ma már természetes, hogy a nők többsége mindenhol (utcán, szórakozóhelyen, közösségi oldalakon, stb. ) minél több mindent mutat meg magából?

Hőségben persze senki nem várja el, hogy tetőtől-talpig be legyenek öltözve, de mégis, bárhova nézünk, szinte minden kint van, sokszor évszaktól függetlenül...

Ki mit gondol erről? Azon kívül, hogy a férfiaknak tetszik.

Azok a nők/lányok, akik mondjuk nem "félmeztelen" mászkálnak az utcán vagy bárhol, és nem posztolnak hasonló képeket, hátrányban vannak?

Számít még, hogy valami rejtve maradjon, vagy ez már maradi felfogás lenne?

Kíváncsi vagyok, ki hogyan látja ezt.


2014. jún. 13. 15:59
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
89%
#10 ki beszélt itt megerőszakolásról? Egyébként, nem érdekel mit viselsz, mert a te dolgod. Itt megemlíteném, hogy semmi bajom azzal, ha az illető rövidnadrágot, meg topot hord, mert azt én is szoktam kánikulában. De az ízlésnek van egy határa. Itt felhoznám a mininacit, a haspólót, és a társait. Ha te jól érzed magad benne, az annak lehet az oka, hogy szereted ha megnéznek. :) Ami nyilván nem gond, mert ha büszke vagy a testedre, és szereted ha megbámulnak...kérlek. A te dolgod. De akkor környörgöm, ne sírj mindenkinek, hogy júúúj megnézett az a ronda pasi, meg az a vén kujon, meg stb. Mert igen is te tehetsz róla, hogy ilyen módon, felhívod magadra a figyelmet. (Most mit fűt jobban egy comb középig érő rövidnadrág, mint egy s*ggvilantós darab? Nem sokat...és akkor még az ízlés határán belül maradtál...) ^^
2014. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
4%

Senki, kedvesem, senki! Csak feltettem a kérdést, amire te még nem adtál választ.

Másik részről pedig, én nem az a típus vagyok, aminek te hiszel. Ellenben én elgondolkoztam azon is, miért képtelenek egyesek a tiszteletre. Kéretlen bókok, fütyülések, és zaklatás - és még nem is kell "beöltöznöd".

(Ráadásul, bőven meglehet, hogy amit te jó ízlésnek tartasz, attól én eret vágok, és oda-vissza.)

2014. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
86%

Ha nam az a típus vagy, akinek hiszlek, akkor mire fel ez a felháborodás? Csak leírtam a véleményem a kérdésre.

Egyéként, tudom hogy az emberek tudnak modortalanok lenni. Már én is megtapasztaltam. Mégis, a legtöbb kéretlen bók azokhoz szól, akik "merészebben" öltözködnek, vagy viselkednek. Számodra mi a jó ízlés, "kedves"? :)

2014. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
*illetve, mitől vágsz eret?:) Tényleg kíváncsivá tettél.
2014. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
5%

Nem vagyok felháborodva, nem. Csak próbáltam megmutatni egy másik szempontot is. Nevezhetjük védelemnek is, de inkább csak ellenvélemény.


A legtöbb kéretlen bók mindenkihez szól. Nem korlátolódik ruházatra.

A kérdésre válaszolva pedig az utcatrend szöges ellentéte. Én szemben állok az emberek nyolcvan százalékának véleményével; nem szeretem a "normális" dolgokat. Ami az én figyelmemet felkelti az túl szélsőséges, túlkülönleges, extravagáns és tűrhetetlen. Ahogy mondani szokás "nem utcáravaló" illetve "polgárpukkasztó".


U.i.: a "kedvesem" megszólítás nem offenzív volt. Ne szarkasztikálj.

2014. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek a 13-! És most nem szeretnék belefolyni a "vitába", de szerintem is lehet ilyen melegben is úgy felöltözni, hogy az még ízlésesnek legyen mondható. A lányok igen nagy része az új "fél p*csa villantós gatyát" hordja, ami szerintem már messze túlmegy az ízlésesség határán...Eddig is voltak a hölgyeknek érdekes darabjai időről-időre a divatot illetően, de ez már kiveri a biztosítékot a legtöbbünknél azt hiszem...és nem is véletlen. :)


18/L

2014. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
0%
#16 Ízléses. Mhm.
2014. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

"A legtöbb kéretlen bók mindenkihez szól. Nem korlátolódik ruházatra. " Az előző válaszomban sem mondtam ilyet. Én mindössze ezt állítottam: "Mégis, a legtöbb kéretlen bók azokhoz szól, akik "merészebben" öltözködnek, vagy viselkednek"

A viselkedés is lehet befolyásoló tényező, meg a kinézet. Tény. De az öltözködés nagyobb mértékben befolyásolja ezt, mert jobban felhívja a figyelmet..:)

Képzeld, nekem is van egyéniségem, nem követem a divatot, mert egyenesen utálom a mai "tinir*bi" stílust, amit mindenki nyomat. Mert tényleg nagyon menő "kitűnni" a tömegből. Csak azt nem veszik észre, hogy nem tűnnek ki...mert manapság már mindenki így öltözködik..:)

És ez elég szomorú.

2014. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a napallergiám miatt 40 fok melegben is hosszúnadrág, és legalább 3/4-es ujjú póló-blézer-akármi.

Mióta így kell öltözködnöm azóta jöttem rá, hogy vannak kimondottan olyan ruhák amik első ránézésre sokat takarnak de jobban óvnak a hőségtől, mint a semmitérő ruhák.

Azóta megbékéltem a helyzettel és már csak olyan ruháim vannak a nyárra amik látszólag sokat taraknak, de nem halok meg bennük.


Mondjuk én fiatalabb koromban is visszafogottan öltözködtem.

2014. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
9%

Legelőször: köszönöm szépen a leszavazást. Tényleg!


Másodszor pedig: ha vadidegenekről beszélnünk, teljes mértékben egyetértek. Bár kissé böki a csőröm.

Harmadszor pedig: a divattal semmi gond sincs. Te viszont a trendeket rühelled - ami más tészta. A divatot a kifutón, magazinokban látod. A trend csupán egy "radírozott" verziója az aktuális kollekcióknak.

A tömegbe illeszkedni pedig biztonságos és kényelmes. Boldogabb életed lesz, valamilyen szinten, ha nem igyekszel deviánskodni.

2014. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!