Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a lányok zavarban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a lányok zavarban mindig mindenhol, ha ott egy fiú?

Figyelt kérdés
Buszon volt egymás mellett két hely,az egyiken űlt egy lány,mellette üres volt én meg leűltem az üresre a lány mellé,mert őt volt szabad hely. A csaj meg befordult az ablak felé és kifelé nézett. Miért vannak a lányok zavarban,vagy szégyellősek? A lányok 90%-a ilyen. Már sokat figyeltem,de nem csak Előttem vannak zavarba,hanem direkt figyeltem más Fiúk előtt is. Mindig a lányok a Fiúk előtt zavarban vannak,ha ránéz a fiú,összedől a világ. Miért van ez? Mit képzelnek magukról vajon? És ,ha egyszer megkérdezném egy lánytól,ha még egy ilyet látok,hogy "miért vagy zavarba,nem eszek embert" akkor elmondja vajon,hogy miért is van ez a lányoknál? Ne rossznéven vegyétek kérdésem,tényleg nem rosszindulatból kérdezem csak tudni szeretném miért van ez a lányoknál. Vagy lehet tévedek és lehet nincsenek is zavarban csak én látom úgy?

2014. jún. 13. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát...mert furi nekik egy fiú társasága.Persze ez egyénfüggő de ált igaz ;))
2014. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Mert mindig mindenkinek tetszeni akarnak... az aki befordult az ablak felé biztos úgy érezte hogy nincs a toppon és szégyellte magát...
2014. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem szegyenlosek. Azert fordult el toled mert undorito vagy es budos.
2014. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem :P Sőt, szeretem, ha nem csak öregek vannak a buszon :)
2014. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Gabica12105 válasza:
100%
Esküszöm pont így szoktam csinálni! :DD Hát én spec nem nagyon szeretem ha egy vadidegen leül mellém főleg ha ellenkező nemű mert hát ki tudja mit akar miért nem ült más mellé úgyhogy inkább kifelé nézek az ablakon.
2014. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Gabica12105 válasza:
Meg honnan tudod hogy nincs a barátja a buszon de még nem akarnak együtt nyilvánosan találkozni és ezért is lehet! /saját tapasztalat/
2014. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mondjuk elég kevés lányt ismerek, akit zavarba hozna egy pasi. A fordítottja viszont igaz.
2014. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen néha. Zavar, ha egy idegen, pláne férfi belép az intim szférámba, feszélyez. Azért néz el, mert inkább ott sem akar lenni, vagy távolabb. Nehéz ezt elmagyarázni, de nem személy ellen irányul, inkább zavaró tényező. A buszon pedig elkerülhetetlen. Az is idegesít, ha a főnököm gurul hozzám közelebb, ha néz valamit a képernyőmön. Jó megtartani a 30 centis intim szférám. :) Remélem tudtam segíteni.
2014. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 8#-as válaszolóval.:)


16/L

2014. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 csingilingg84 ***** válasza:
100%
Hahi. Attól még, mert valaki mellé leültél a buszon és helyetted inkább az ablakot nézte, nem hinném, hogy arra kéne következtetned, hogy zavarban van. Én is buszos életet élek, mert messze lakom az iskolától, és számtalanszor előfordult már velem, hogy idegen emberek foglaltak mellettem helyet. Nem azért néztem ki az út alatt az ablakon, mert zavarban voltam, hanem azért, mert untam magamat, és a buszról való kibámulás még mindig sokkal izgalmasabbnak tűnt. -.-
2014. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!