Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a lányok zavarban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a lányok zavarban mindig mindenhol, ha ott egy fiú?

Figyelt kérdés
Buszon volt egymás mellett két hely,az egyiken űlt egy lány,mellette üres volt én meg leűltem az üresre a lány mellé,mert őt volt szabad hely. A csaj meg befordult az ablak felé és kifelé nézett. Miért vannak a lányok zavarban,vagy szégyellősek? A lányok 90%-a ilyen. Már sokat figyeltem,de nem csak Előttem vannak zavarba,hanem direkt figyeltem más Fiúk előtt is. Mindig a lányok a Fiúk előtt zavarban vannak,ha ránéz a fiú,összedől a világ. Miért van ez? Mit képzelnek magukról vajon? És ,ha egyszer megkérdezném egy lánytól,ha még egy ilyet látok,hogy "miért vagy zavarba,nem eszek embert" akkor elmondja vajon,hogy miért is van ez a lányoknál? Ne rossznéven vegyétek kérdésem,tényleg nem rosszindulatból kérdezem csak tudni szeretném miért van ez a lányoknál. Vagy lehet tévedek és lehet nincsenek is zavarban csak én látom úgy?

2014. jún. 13. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk az osztályban a többség simán beszél a sze.ről, menstruációról meg ilyenekről az ellenkező nem előtt, pedig csak 1 éve vagyunk egy osztályban. Én nem vagyok ilyen nyitott, csendesebb vagyok és zavarba hoz ha egy fiú sokat néz, mert kicsi az önértékelésem és nem hiszem, hogy azért nézne valaki, mert tetszek neki, de lehet, hogy az adott lány csak egyedül akart volna lenni vagy nem voltál neki szimpatikus.

16\L

2014. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Csingiling84! Végre egy normális értelmes lány. A többi... Ah hagyjuk.
2014. jún. 14. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!