Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma csináltam egy nagyon hülye dolgot. Megismerkedtem egy lánnyal online, elkezdtünk kamerázni és hát kompromittáló videót készített rólam. Tudom h nagy hülyeség volt, h bele mentem, és most nem is azért vagyok itt h mindenki kiosszon, így is nagyon szarul érzem magam. A skype nevem alapján megtalálta a facebook ismerőseimet és most azzal fenyeget, ha nem küldök neki pénzt, akkor elküldi a családomnak és barátaimnak a videót. Egyébként külföldi, azt mondta oda utaljam a pénzt, hétfőig adott határidőt.

Az a kérdésem h mit lehet ilyenkor tenni? Mert szerintem ha elküldöm neki, akkor addig zsarol, míg nem tudok neki többet küldeni és így is úgy is elküldi a videót. Nem lehet valahogy feljelenteni?

Kérem, csak olyanok írjanak, akik nem kiosztani akarnak, arra nincs szükségem, így is tudom, hogy egy idióta vagyok.



2014. jún. 14. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én leszarnám. Küldje akinek akarja. Nem izgatnám magam. Kimagyaráznám magam.
2014. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha 1x fizetsz neki akkor mindig követelni fogja, lehet azt kéne csinálnod, hogy újra eljátssza valamelyik haverod vele ezt és ti is csináltok egy jó kis vidit :) és akkor meg van a visszavágásra a fegyver
2014. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
beszéld meg az összes ismerősödel ( ha nincs sok) hogy tiltsák le a csajt
2014. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
vagy jelensd fel hogy zsarol és az ip alapján le tud nyomozni
2014. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
vagy jelensd fel hogy zsarol és az ip alapján le tudják nyomozni
2014. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, leginkább az zavarna h a családom meglátná a videót.

egyébként szerintem igazából nem is csaj, vagy nem az akinek írja magát, inkább vmi kamu profilt gyártott valaki és felvételt küldözget magáról skypeon, bár ki tudja

2014. jún. 14. 19:41
 7/14 A kérdező kommentje:
ezen a feljelentésen én is gondolkodtam, de mivel külföldi, nem tudom h tudnának-e mit kezdeni vele, ha itthon bemennék a rendőrségre. ha meg csinálnak is, előtte tuti megmutatja a családomnak a videót
2014. jún. 14. 19:42
 8/14 anonim válasza:
100%
Fizetni szerintem semmiképpen ne fizess, mert ahogy te is írtad, biztos többet akar majd.. nehéz helyzet, az tény, de biztos van kiskapu
2014. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülye ötlet, de nem tudod most letiltani a csajt fb-n? Mert lehet, hogy nem gyűjtötte még ki az ismerőseidet, nem jegyezte fel őket külön. És ha most letiltod, akkor már nem is lesz rá lehetősége, és nem tudja majd, kinek kell küldeni a videót.


Vagy megkéred a családodat, hogy tiltsák le ők is a csajt fb-n. Gondolom az igazat nagyon kínos lenne elmondani, ezért kitalálhatsz valamit - pl. hogy a lány profilja vírusokat küldözget, és gyorsan tiltsák le nehogy ők is kapjanak olyan üzenetet.. vagy nem tudom, elég szar helyzet.

2014. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, fizetni semmiképpen sem fogok neki.

A csajt letiltottam már a facebookról, azt viszont nem tudom, h lementette-e az ismerőseim listáját, néhányat biztosan lementett, ugyanis amikor jött az első fenyegetés, akkor beírta, hogy Friends: ..., itt felsorolt párat, illetve azt, h Family: ..., itt is felsorolt néhány családtagot.

De szerintem lementette magának a teljes ismerőslistámat.

Am szerintem is megmondom a családomnak, hogy tiltsák őt le, bár hazudni nem fogok nekik, hogy miért, mert ha kiderül, úgyis megtudják, inkább megmondom, hogy nem akarom elmondani, hogy miért kell letiltani, csak megkérem őket arra, hogy tegyék meg.

2014. jún. 15. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!