Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma csináltam egy nagyon hülye dolgot. Megismerkedtem egy lánnyal online, elkezdtünk kamerázni és hát kompromittáló videót készített rólam. Tudom h nagy hülyeség volt, h bele mentem, és most nem is azért vagyok itt h mindenki kiosszon, így is nagyon szarul érzem magam. A skype nevem alapján megtalálta a facebook ismerőseimet és most azzal fenyeget, ha nem küldök neki pénzt, akkor elküldi a családomnak és barátaimnak a videót. Egyébként külföldi, azt mondta oda utaljam a pénzt, hétfőig adott határidőt.

Az a kérdésem h mit lehet ilyenkor tenni? Mert szerintem ha elküldöm neki, akkor addig zsarol, míg nem tudok neki többet küldeni és így is úgy is elküldi a videót. Nem lehet valahogy feljelenteni?

Kérem, csak olyanok írjanak, akik nem kiosztani akarnak, arra nincs szükségem, így is tudom, hogy egy idióta vagyok.



2014. jún. 14. 19:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Itthon elmondtam édesanyámnak a történteket, és utánanéztünk h miket lehet ilyenkor csinálni. Tettem egy feljelentést egy internetes oldalon, ami ilyen esetekre szakosodott.


Anyukámmal megfogalmaztunk egy levelet, amit ő elküldött neki facebookon. Az állt benne, hogy elmondtam neki és az egész családnak ezt a történetet a videóról. Abban az esetben, ha feltölti, megtesszük a szükséges büntetőjogi lépéseket. A zsarolás már önmagában is bűncselekmény, amit elkövetett, ezzel már el tudunk menni a rendőrségre feljelentést tenni. A te érdekedben ne próbálj többet kapcsolatba lépni a fiammal, és az ő barátaival, családtagjaival.


Továbbá ezután kb 10-15 perccel én is írtam neki skype-on, ebben leírtam, hogy rossz embert próbál zsarolni, ugyanis nekem és a családomnak nincs ennyi pénze fizetni. De mivel megkaptam tőled ezt a határidőt hétfőig, így volt alkalmam személyesen elmondani a családomnak és barátaimnak, hogy mi történt. Már tudnak mindent és támogatnak engem ebben a nehéz helyzetben. Ja, és nézd meg a facebookon az egyéb üzeneteidet, anyám írt neked valamit. (ekkor ő még nem látta a fb üzenetet, ezért írtam bele azt is)


A válaszban azt írta h akkor elküldi, én írtam rá h rendben, tedd amit akarsz, de leírtam h ebben az esetben mi lesz. Erre annyit írt, hogy ok. Én pedig ezzel le is zártam, a vele történő beszélgetést.


Ezt délután háromnegyed 6-kor írtam, eddig nem csinált semmit. A húgom facebookján rendszeresen ellenőrizzük, hogy nem kapott-e tőle valamilyen tartalmat, mondta h először a családomat veszi célba, eddig nem csinált semmit.

2014. jún. 16. 21:10
 12/14 anonim válasza:
Én is beleleléptem a csapdába történt azóta valami?
2014. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Azóta nem történt semmi, ezután a válasz után nyilván nem akarta tovább csinálni. Szerintem volt még rajtam kívül bőven más is, akit így zsarol.

Bár azóta nem telik el úgy nap, hogy ne jutna eszembe, hogy mi van, ha pont ma fogja elküldeni a videót, szóval egy életre szóló lecke volt ez nekem.

2014. nov. 9. 22:06
 14/14 anonim válasza:
Zseniális. 2017-et írunk és 20 éves fejemmel én is beszoptam ezt.. Zseni vagyok. Remélem aki ilyenekkel szórakozik olyat kap az élettől amit mi kaptunk tőlük. (Chatrulette-n található most ilyen féreg)
2017. jún. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!