Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom mesztelen képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mesztelen képet kért rólam, milyen képet csináljak ami izgató?

Figyelt kérdés
5 hónapja járunk látott mesztelenül..voltunk együt de még nemfeküdtünk le 17 éves a barátom.elöre is köszönöm
2010. jan. 2. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát rólam készült már szex közben, de megbántam...
2010. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Tanulj meg írni!!!
2010. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, ugye?
2010. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
16 vagyok...
2010. jan. 2. 22:48
 5/12 anonim válasza:
100%

Hát szerintem jól gondolod meg ezt a dolgot, mert lehet, hogy most még nagy a szerelem, de ki tudja mi lesz később, és gondolom nem szeretnéd a meZtelen képeidet valami internetes oldalon fent látni...


Ha csinálsz is neki, max olyat csinálj, amin nem látszik az arcod. :)


22/L

2010. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak mert én a kis 14 éves barátnőm lefotózgattam, szakított, és hát... mit ne mondjak... megbosszultam rendesen!! :D
2010. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Andrewka ***** válasza:

Az a kérdés megbízol e benne annyira h esetleg egy szakítás után sem teszi fel a netre a képeidet. Különben meg ha már ilyen képeket akar rólad kérdezd meg mik az elképzelései. Vagy eleve fényképezzel ő téged. Volt barátnőmről is remek képeket csináltam. Sokkal könnyebb mint egyedül fényképezni magad.


22/f

2010. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolso: megbizok benne..és szerintem is azlesz..de köszönöm az összes válazt..és bocsi az irásért..
2010. jan. 2. 23:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb lenne, ha nem vele, hanem pl egy barátnőddel (vagy velem :D) csinálnád a képeket, úgy nem fogja tudni a barátod mire számítson, vagy hogy egyáltalán számíthat-e valamire.

Egyébként írd be gugliba egy híresebb modell nevét (mondjuk Labancz Lilla), és "ellesed" a pózokat, utána egy kivülálló fiút megkérsz, h mondja meg melyik képeket tartja a legizgatóbbnak (nem rólad, a modellről), utána csinálhatjátok is a képeket :)

2010. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm ez jo..:)
2010. jan. 3. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!