Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenekre vágynak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenekre vágynak a lányok?

Figyelt kérdés

Egy kedves,aranyos,művelt lány ismerősöm,akinek 18 éves koráig barátja sem volt(pedig elég szép),összejött egy nagyképű,vagány,tetovált focistagyerekkel...másik két ismerősöm pedig a gyúrós tibikért van oda.Elég fura,amikor közös képeket látok és a lány tényleg okos,értelmes és mellette áll egy óriási mamlasz,akinek az arcáról sugárzik az értelem...miért csinálják ezt??

Mit csináljan egy olyan fiú,aki nem ilyen,ha már a belsőleg hozzá passzoló lányokat sem érdekli??

Pedig én sem vagyok csúnya gyerek,igaz sovány voltam,de fél éve edzek és sokat izmosodtam,most már teljesen normális a testsúlyom,bár folytatom még a gyúrást,ha ez kell nekik...


2014. jún. 14. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg, hogy az ide írogatók mind kivételek, és az ismerőseik is.
2014. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

"Mit csináljan egy olyan fiú,aki nem ilyen,ha már a belsőleg hozzá passzoló lányokat sem érdekli??"


Például ne itt sírjon. A kórosan önbizalomhiányos, rinyálós, határozatlan, önsajnáltató, sültgalamb szájbarepülését váró embereket senki sem szereti/kedveli.

2014. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A jó kislányok is a rosszfiúkat szeretik!
2014. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ők is csak a f...t akarják. Nyilván egy nagydumás, vagány srácnak sokkal több esélye van, már csak azért is, mert van önbizalma, és ez sugárzik is róla, másrészt meg sok csajnak abszolút nem számít, hogy ki mit hord össze, mennyit dicséri magát, mennyi igazság van a mondókájában stb., hanem az a fontos, hogy a srác tudjon beszélni. Arról nem is beszélve, hogy hány felszínes, ostoba, de műveltnek, értelmesnek, toleránsnak tűnő tyúk szaladgál a világban. Hidd el, hogy a kérdésedben szereplő lányoknál is sokkal nagyobb esélye van egy nagydumásnak, mint egy csendesebb srácnak, bárki bármit mond. Persze a lányok 99%-a is nyíltan hazudni fog, hogy á, nekik elég egy átlagos pasi, de a valóságban nem az ilyenekért pisálják össze magukat. Egyszerűen ilyen az emberi természet, ez ellen nem tudsz mit tenni. Max. jókat röhögsz azokon a kérdéseken, amikor az ilyen lányok nyafognak, hogy miért csak a hülyéket fogják ki, miért bántják őket a pasik stb.
2014. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így van kérdező. Nincs mit szépíteni. A nőkről meg van a véleményem.
2014. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3-mal egyet tudok érteni, de:


#4: komolyan?


"Ők is csak a f...t akarják."


Na miért ti/mi nem csak a p-nát?


"Nyilván egy nagydumás, vagány srácnak sokkal több esélye van, már csak azért is, mert van önbizalma, és ez sugárzik is róla"


Részben igaz, csak a két fele nem függ össze. "van önbizalma, és ez sugárzik is róla" - ez az ami számít. De ehhez nem kell kigyúrtnak, gazdagnak, vagánynak lenni.


"másrészt meg sok csajnak abszolút nem számít, hogy ki mit hord össze, mennyit dicséri magát, mennyi igazság van a mondókájában stb.,"


Mert egyébként is mindenki "hazabeszél", akár párkeresés, akár állásinterjú, akár anyagi helyzet.


"hanem az a fontos, hogy a srác tudjon beszélni."


Igen, de nem mennyiségre. Ha sületlenségeket, értelmetlenségeket hordasz össze mindegy milyen módon teszed.


"Arról nem is beszélve, hogy hány felszínes, ostoba, de műveltnek, értelmesnek, toleránsnak tűnő tyúk szaladgál a világban."


Igen, de vannak normálisak is. Ja, hogy nem elég vonzó esetleg a külsejük? Ja bocsánat... :D


"Hidd el, hogy a kérdésedben szereplő lányoknál is sokkal nagyobb esélye van egy nagydumásnak, mint egy csendesebb srácnak, bárki bármit mond."


Én mást mondok és igazam is van. Én is alapvetően csendes figura vagyok, nem is szeretek beszélni. De határozott vagyok, ha valamit mondok azt alá is tudom támasztani, nem változtatgatom a véleményemet 5 percenként és betartom a szavamat.

Mondjuk az elmúlt 8-10 évben visszafogtam magamat és hosszútávú dolgokban gondolkodtam, de gimi alatt a csendességem ellenére is jutott átlagban 3 barátnő egy tanévre.


"Persze a lányok 99%-a is nyíltan hazudni fog, hogy á, nekik elég egy átlagos pasi, de a valóságban nem az ilyenekért pisálják össze magukat. Egyszerűen ilyen az emberi természet, ez ellen nem tudsz mit tenni. Max. jókat röhögsz azokon a kérdéseken, amikor az ilyen lányok nyafognak, hogy miért csak a hülyéket fogják ki, miért bántják őket a pasik stb."


Nagy levegő...

Az vesse rájuk az első követ, akinek később tűnik fel egy hosszú combú, formás mellű, mindent villantós feltűnő színű ruhában riszáló csaj, mint egy farmernadrágos, bővebb blúzt viselő, simán copfba összekötött hajú, lapos talpú cipellőben járó leányzó.

Lehet röhögni mindkét oldal kérdésein, de az embernek majdnem hamarabb lenne mindkét oldaltól sírhatnékja... :)


Az a baj, hogy szerintetek csak az izom meg a lóvé számít a csajoknak. A csajok szerint a srácoknak meg csak az alkat és a szexuális aktivitás. :)


Mindenesetre ez a szinte nőgyűlölő hozzáállás nem fog közelebb vinni hozzájuk.


Üdv,


28F

2014. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Kezdem a végéről. Nem vagyok nőgyűlölő, és jelenleg is tetszem nem egy lánynak. Ettől függetlenül még igenis sok a felszínes, ostoba, beképzelt nőszemély.

Én nem csak a p...át akarom, mindig is hosszú távú kapcsolatot szerettem volna, ahol az érzelmek, a lelki közösség is fontos. Csak hát kevés az olyan lány/nő, aki ezt meg is tudja adni, főleg a mai világban.

Nyilván nem kell kigyúrtnak, vagánynak stb. lenni ahhoz, hogy valakinek önbizalma legyen, de ha józan ésszel belegondolsz, az ilyeneknek rendszerint nagyobb az önbizalmuk, sok minden miatt (pl. mert kevesebbet fikázzák őket), kivételek persze mindig vannak. Valószínűleg kevesebb komplexussal küzdenek, és a környezetük sem okoz nekik annyi szorongást, mint egy cingárnak vagy kevésbé vagánynak (rendszerint).

Nem tudom, én nem szoktam "hazabeszélni", nincs jó propagandaszövegem, nem szoktam dicsekedni. Aki akar, az az eredményeimből és a tetteimből is megismerhet. Amúgy hidd el, sokan vannak olyanok, akiknek mindegy, hogy mit beszél a pasi, nem az számít nekik, hogy értelem és tartalom is legyen mögötte.

Képzeld, én is tudom, hogy vannak normális lányok, ezt nem is tagadtam. Csak nagyon kevesen vannak. Amúgy meg ez hülyeség, hogy csak "átlagos" külsővel lehet valaki normális (egyébként is kinek mi a vonzó külső), sok olyan "átlagos" lánnyal futottam össze, akinél a s.ggem is értelmesebb és normálisabb volt, ne dőlj be annak a maszlagnak, hogy aki "kevésbé vonzó", az automatikusan normális is, aki meg "szebb", az hülye. Sok "átlagos" lánynak adtam volna esélyt a normális ismerkedésre, de hazudoztak, hárítottak, elhajtottak, többek között itt is leveleztem nem egy ilyennel, akik sopánkodtak, hogy mindig csak idiótákat fognak ki, meg nekik nem jön össze semmi stb. Udvaroltam volna egy ilyen "átlagos" lánynak, de ő meg bizonytalan, vagy nem tudom, folyton hárítja a találkozást is, úgyhogy nem fogok felesleges tiszteletköröket futni. Pedig huszonévesen még sose volt barátja, és tényleg nem bombanő, de tetszene nekem. Csak hát senki nem fog heteket-hónapokat várni arra, hogy majd egyáltalán mikor találkozunk, én legalábbis nem fogok. Már így is vártam rá éppen eleget, tiszteletben tartottam, hogy voltak fontosabb dolgai, de nem kötelességem ennyit várni egy randira. És én sem szoktam megmásítani az ígéretemet, szemben sok lánnyal, akik ígérgettek, hogy majd találkozunk, aztán lemondták, meg hasonló apróságok. Szóval én nem fogok hasra esni senki előtt csak azért, mert "átlagos" lány, nem a cicababák kellenének, de sokszor még az ilyen átlagos lányok is eldobnak, holott meg sem ismertek igazán. Mindegy, ez az ő bajuk. Én nem érzem magam hibásnak, sok "átlagos" lánynak adtam volna esélyt, úgy érzem, a lehető legtöbbet megtettem, amit tehettem. Arról meg én nem tehetek, hogy válogatósak, egyébként meg sokszor pont ők azok, akiknek nem elég egy "átlagos" pasi, pedig én sem vagyok ronda, se bunkó, vannak eredményeim az életben, kimondom a véleményem. De ha nekik "több" kell, lelkük rajta. Csak nincs joguk nyafogni, ha nemet mondanak a normális ismerkedésre.

Amúgy nem azt mondtam, hogy nem vesz észre az ember hamarabb egy mindenét kipakoló csajt, de sokszor pont a lányok nyafognak, hogy őket miért nem veszik észre átlagos külsővel, holott ők sem adják meg fordított esetben az esélyt. A példázatod meg kicsit sántít, mert miért ne lehetne egy farmernadrágos, bővebb ruhában lévő csaj is hosszú combú és formás mellű? Sok "egyszerűbb" öltözetű, farmernadrágos, tornacipős lányt is észrevettem már életem során, akik nem viselkedtek kihívóan, sőt: azt reméltem, hogy egy csendesebb, átlagosabb lány értelmesebb lesz, de rájöttem, hogy ez is torzító sztereotípia. Most egy átlagnál szebb és csinosabb, formás, cickós lány fejezte ki azt, hogy értékel, úgyhogy sajnálom az átlagos lányokat, ha nekik nem kellettem, akkor majd talán ennek a lánynak. Túl sok "átlagos" lánynak adtam volna esélyt ahhoz, hogy sokat csalódjak bennük.

Én azt sehol nem írtam, hogy szerintem a lóvé meg az izom kell a csajoknak. Sőt: sokszor ők maguk se tudják, hogy mit is akarnak. És tényleg nem vagyok nőgyűlölő, meg embergyűlölő sem, de vannak rossz tapasztalataim, főleg az "átlagos" csajokkal. Akinek nem tetszik, az így járt, az én tapasztalataimat csak én ismerem. És én is annak fogok esélyt adni, aki nekem esélyt ad. Ha átlagosnál jobb csaj, akkor olyan, és sokszor azért az átlagos csajok is elgondolkodhatnának, hogy bennük is van hiba. Legfőképpen pedig nem nyafogniuk kellene (tisztelet az igen csekély kivételnek), hanem esélyt adni a másik embernek legalább az ismerkedésre. De ez már az ő bajuk, maradjanak maguknak.

2014. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem tecenek az izmos fiuk de az inteligánciáuk és más belsö tulajdonságokat is figyelembe veszem.
2014. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!