Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! A szegényebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! A szegényebb vagy a gazdagabb lányok/nők vágynak inkább jómódú férfira?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre hogy inkább a szegényebb lányok..ti hogy látjátok? Lányok? Csak őszintén!
2014. ápr. 30. 15:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem ennek a függvénye.

Az 3 vagy több szemű nők nem vágynak jómódú pasira, a többi viszont igen.

2014. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Őszintén? De tényleg? Eljuthatna az agyad odáig, hogy felvetsd a kérdést: "Lehet, hogy ez egyénfüggő?"
2014. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
24%

Hát én ugyan nem tartozok a felső tízezer közé, de miután öt országban jártam, négyszer a tengernél, hatalmas nagy szép kertesházban élek, három milliós autónk van, így ennél a szintnél nem szeretném lejjebb adni ha nem muszáj!

Ettől függetlenül szerintem mindenki a lelke mélyén jómódú párról álmodozik, aki meg nem az hazudik!

2014. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
#3 Nem, drágám. Ki kell, hogy ábrándítsalak, bármennyire is bánom, hogy a lelkedbe kell taposnom. Valakinek Tényleg nem számít a dolog. Ne magadból indulj ki.
2014. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
24%

Hát figyelj! Én nem leszek álszent, sem képmutató! Lehet aki világ életében nyomorban élt az megelékszik azzal, hogy a férje 80000 -Ft-ot keres, és egy lerozzant lakásban lakik ami mondjuk omladozik, de én nem!

aki igen, az éljen úgy!

De a többség szereti a sok pénzt, nekem ne mondja senki, hogy nem!

2014. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
0%
És ettől nem érzem magam szemétnek, mert a férfi attól férfi, hogy eltartja a családját!
2014. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
persze jó a pénz de h alap legyen?? hát az ilyet sortűz elé :) mert sokan vannak hadd fogyjon!
2014. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
0%
Minimum éljen már külön!
2014. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Hasonló ez, mint a nyaralás. Mindegy, hogy hol, csak jól érezd magad. Viszont, ha megteheted akkor inkább a Karib, mint a Földközi tenger. Bár ugyan olyan jól tudod magad érezni, de mégis a Karib az gizdább és szebb.

Nagyon jól tudod érezni magad az átlagos öltönyökben is és lehet a kedvenced is, de egy Armani mégiscsak egy Armani. Minden emberben benne van ez. De nem azért, mert szükséglete, csak jól esik nekik.

Akiknek viszont tényleg nagyon fontos az anyagi helyzet, az vagy abban nőtt fel és egyáltalán nincs bizonyos dolgokhoz hozzászokva, a nélkülözéshez pláne nem, illetve ennek az ellenkezője, hogy túl sokat nélkülözött már és belefáradt.

2014. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként meg a férfiaknak üzenem:

Lehet nyafogni, hogy nem keresek sokat, meg jaj a nőknek a csak a pénzt kell, de akkor meg kell fogni magát, uniós ország vagyunk, és ki kell menni ha több pénzt akar külföldre!

Sírni könnyű!

Az én családomban a férfiak ne p@csösködtek, mindig mentek a munka után, és mindig ügyesen intéztél a dolgaikat, és keményen dolgozva megbecsült emberek lettek és elértek valamit!

Nekem is ha apum annak idén mikor én születtem elkezdte volna a cirkuszt, hogy én egy senki vagyok, meg mit tudom én, csak picsogott volna, most nem lenen semmink!

Az önbizalom hiányos papucsoknak sem tartanak puskát a fejük fölé, hogy ne javítson a helyzetén! Ennyi!

2014. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!