Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak meg a férfiak az utcán, ha kövér vagyok? Nagyon zavaró, és nem tudom mi van rajtam ami ennyire érdekes nekik.

Figyelt kérdés
Nem öltözködök úgy hogy mutogassam a mellem, vagy a testem, próbálok az alkatomhoz illően felöltözni. Nem is járok furcsán, úgy érzem nem csinálok semmit, amivel ezt kiváltanám. Mégis van olyan, aki még meg is áll, és utánnam fordul ha szembe elmegyek mellette, én meg olyankor csak azon gondolkozom hogy mit bámulhat, "lehet hogy leszart egy madár csak nem vettem észre"? Meg hasonló dolgokra gondolok. Szóval pasik, mi az igazság? Milyen okai vannak ha megnéztek egy nőt, azon kivül hogy bejön?
2014. jún. 15. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Azt a nagy segged nézik :P
2014. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
nekem inkább a nőiesen teltek jönnek be, és gondolom sok más pasi is így van ezzel! szeresd meg a tested, mosolyogj és akkor nem fog zavarni és boldog lehetsz! és ha nincs párod, lehet pont ezzel fogod meg :)
2014. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
ahha kövér, ezen az oldalon a kövérek nekem elég vékonynak néznek ki
2014. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van és szeretnék be pumpálni
2014. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem azért néznek a fiúk, mert dagadt vagy. Szerinted mégis miért néznének?
2014. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Én meg szoktam nézni a dagadt nőket, mindig elcsodálkozom, hogy hagyhatja el magát valaki ennyire.
2014. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
A kövéreket megbámulják, kész.
2014. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Attól, hogy nem vagy 'kisujjamvékony, még tetszhetsz a férfiaknak. Én is néztem már meg nagyobb darab nőket is. Nincs ebben semmi. Nem mindenki gerjed a gebékre.


23/F

2014. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Attól még lehetsz szép és lehet jó a kisugárzásod. És az is lehet, hogy kövér se vagy, legfeljebb nem úgy nézel ki, mint aki épp most szökött meg a haláltáborból.
2014. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Én vékony vagyok, nagymellű, szőke, és megbámulnak. pedig midnig mufurc bunkó arcot vágok, napszemüvegben vagyok, vagy ha nem, forgatom a szememet a hülye prolikra. És mégis ezt csinálják.


Szerintem egyszerűen az ostoba férfiak mindenkit megnéznek, nem tehetnek róla, egyszerűen csak nem tartanak ott érzelmileg meg fejlettségben, mint a nők. Ők állatiasabbak még!

2014. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!