Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak meg a férfiak az utcán, ha kövér vagyok? Nagyon zavaró, és nem tudom mi van rajtam ami ennyire érdekes nekik.

Figyelt kérdés
Nem öltözködök úgy hogy mutogassam a mellem, vagy a testem, próbálok az alkatomhoz illően felöltözni. Nem is járok furcsán, úgy érzem nem csinálok semmit, amivel ezt kiváltanám. Mégis van olyan, aki még meg is áll, és utánnam fordul ha szembe elmegyek mellette, én meg olyankor csak azon gondolkozom hogy mit bámulhat, "lehet hogy leszart egy madár csak nem vettem észre"? Meg hasonló dolgokra gondolok. Szóval pasik, mi az igazság? Milyen okai vannak ha megnéztek egy nőt, azon kivül hogy bejön?
2014. jún. 15. 13:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsó! :D :D
2014. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
AA meeting: az utolsó vagyok, és imádok poénból uszítani:D:D
2014. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyeneken gondolkodni, hogy most azért bámulnak mert dagadt vagyok vagy más okból. Nem is nagyon szeretek emberek közé menni a sok figyelő szempár miatt. 167 magas és 75kg vagyok és a fenekem meg combjaim a nagyobbak. Nagyon nem szeretem, ha valaki mögöttem mászkerál:) Mindig csak az jár a fejemben, hogy most mit gondolhat meg biztosan jót röhögnek rajtam a barátaival. Főleg a saját korosztályomban gyakori, a suliban is előfordul, hogy mutogatnak, egymás között nevetnek és megjegyzéseket tesznek. Viszont vannak, akik csak néznek, velük kapcsolatban vagyok bizonytalan. Nem hiszem, hogy tetszenék valakinek, de szerintem annyira dagadt sem vagyok, hogy az nagy látványosság legyen. Nem értem...
2014. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 WheneverYouWant ***** válasza:

Ne haragudj hogy ezt írom de ez jutott először az eszembe:)

Van egy ilyen hecc amit az egyik fiú mond a másiknak mikor meglátnak egy kövér nőt.." Na ez üljön a szádra":) és ilyenkor nyilván utánad fordulnak...

Ez persze nem magyarázza azt ha valaki egyedül van és úgy fordul utánad..

Még1x bocsánat csak ez jutott eszembe:)

2014. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát nagy kufferba jó pakolni, meg a dagadt nőkön ott fogsz pinát ahol akarsz
2014. jún. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Engem is volt, hogy megnéztek nem tudom, hogy miért. Vedd fel a pasikkal a szemkontaktust. Hátha leszólítanak és összejön belőle vmi (nekem volt ilyen - buszon, vonaton... :D). Lehet, hogy jó a kisugárzásod. :)
2014. jún. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyszer én is eléggé megnéztem egy kövér lányt. Nagyon szép volt az arca, és csinosan volt felöltözve. Szerintem szegény ő is azt hitte, hogy leszarta egy madár. Vagy egy medve.
2014. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!