Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ribi vagyok?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve tetszett egy srác. Aztán fél éve összejött egy lánnyal, és nagyon szomorú lettem. Elkezdtem levelezni egy volt osztálytársammal, aki nagyon kedves volt és vigasztalt, meg minden. Kb. egy hónapja a srác szakított a barátnőjével, és aztán egyre inkább közelebb kerültünk egymáshoz. (Zárójeles kérdés: az előző mondat értelmes? O.o) Közben a másik srác is tett kétértelmű megjegyzéseket, de általában finoman hárítottam. Aztán tegnap végre összejöttem a sráccal, és megírtam a volt osztálytársamnak, hogy mennyire boldog vagyok, amiért így történt. Reggel egy nagyon durva levelet kaptam tőle, hogy mekkora egy k***a vagyok, és menjek a búsba. Nagyon rosszul esett, és egyre inkább azt érzem igaza van. A barátommal ezért nem is beszéltem csak néhány szót. :( Valaki segítsen! Légyszi! Egy szomorú 16 éves lány

2014. jún. 15. 21:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
28%
ezt érdemled
2014. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
Igen igaza volt. Az vagy. Méghozzá a legrosszabb fajtából. Én is leköpnélek.
2014. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem volt szép. Legalább ne hencegtél volna hanem tapintatosan elmondtad volna neki.
2014. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Sulek Péter ***** válasza:
sztem sem volt szép amit tettél bocsi
2014. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Miért? Tényleg nem értem. Semmi olyat nem írtam neki, hogy vele akarnék lenni. Ő se írt ilyet, honnan tudhattam volna? :(
2014. jún. 15. 21:08
 6/31 BlackSword ***** válasza:
84%
Szerintem a levelezőpartnered többet akart tőlede, csak töketlen volt, és most ez b@ssza a csőrét...
2014. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem hencegtem, csak elmeséltem egy barátomnak, hogy mi történt. Már az is baj?
2014. jún. 15. 21:09
 8/31 anonim ***** válasza:
27%
Na ez az! Emlékszel hogy neked milyen rossz volt mikor a srác fél év után összejött azzal a lánnyal? Na enneka volt osztálytársadnak is annyira fájt amaga a dolog de még a képébe is vágod h a fellegekben vagy boldogan bla bla bla az a bunkóság netovábbja... fordulj magadba és gondolkozz el ezen
2014. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
31%
Az vagy, már meg sem lepődok az ilyeneken.
2014. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
a 6 a számból vette ki a szót
2014. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!