Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ribi vagyok?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve tetszett egy srác. Aztán fél éve összejött egy lánnyal, és nagyon szomorú lettem. Elkezdtem levelezni egy volt osztálytársammal, aki nagyon kedves volt és vigasztalt, meg minden. Kb. egy hónapja a srác szakított a barátnőjével, és aztán egyre inkább közelebb kerültünk egymáshoz. (Zárójeles kérdés: az előző mondat értelmes? O.o) Közben a másik srác is tett kétértelmű megjegyzéseket, de általában finoman hárítottam. Aztán tegnap végre összejöttem a sráccal, és megírtam a volt osztálytársamnak, hogy mennyire boldog vagyok, amiért így történt. Reggel egy nagyon durva levelet kaptam tőle, hogy mekkora egy k***a vagyok, és menjek a búsba. Nagyon rosszul esett, és egyre inkább azt érzem igaza van. A barátommal ezért nem is beszéltem csak néhány szót. :( Valaki segítsen! Légyszi! Egy szomorú 16 éves lány

2014. jún. 15. 21:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
adom a 8-as válaszát
2014. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
9%

Most keresed a mentségeket mi? De az jó volt mikor melletted volt, vigasztalt, és veled volt amikor kellett.

Egy igazi kis szutyok vagy. Az ilyenek miatt általánosítanak le. fúúúúj.... pfff......

2014. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem tudtam róla, hogy tetszenék neki. Lehet azt értettétek félre, hogy "közelebb kerültünk egymáshoz". Az az első srácra, a mostani barátomra vonatkozott, nem arra, akivel leveleztem.
2014. jún. 15. 21:11
 14/31 A kérdező kommentje:
A barátnőim is mellettem voltak, segítettek, jól esett, mégsem ribiztek le később. Én rá is így tekintettem.
2014. jún. 15. 21:12
 15/31 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat 1. szabálya: Nem beszélünk a múltról. Nyilván ő úgy értette, hogy boldog vagy, mivel szétváltak.
2014. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy r*banc, csak kib*szottul tapintatlan. Te is szarul voltál mikor a srác aki neked tetszett összejött valakivel, de az nem írta meg neked hogy milyen qrva boldog. Ezzel szemben, te, miután még neked is lejöttek a "haver" srác kétértelmű megjegyzései még a pofájába is tolod azt, hogy milyen boldog vagy mással... Őszintén, még ha tényleg ennyire töketlen is volt a srác és engedte hogy lelki szivacsnak használd, mert tetszettél neki, akkor sem érdemli meg hogy a pofájába told az óriási boldogságod, hogy összetudtál jönni a másik sráccal...
2014. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
A két értelműek csak később váltak világossá, de lehet tényleg igazad van, és tapintatlan vagyok...
2014. jún. 15. 21:26
 18/31 anonim ***** válasza:
Persze hogy, igazam van, hisz egy random, név nélküli ész osztogató tapló vagyok! Mindenesetre nem számít. Legyél boldog a pasiddal, a másiktól kérj bocsánatot és hagyd békén.
2014. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem tőle, de még nem válaszolt :( Senki nem mondta, hogy tapló vagy. Teljesen őszintén írtam, amit írtam.
2014. jún. 15. 21:33
 20/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem r*bi vagy, csak ahogy már az előbb írták, kicsit butuska, tapasztalatlan.

A volt osztálytársad abban a hiszemben volt, hogy egyre közelebb kerültök egymáshoz, hogy fogadod a közeledését, csak még egyelőre hárítasz, csak idő kérdése.

Tudd!!! A vigasztaló fiúk (hacsak tényleg nem több éves barátságról van szó, ahol nincs vonzalom, de ez ritka) NEM azért vigasztalnak, mert olyan tökjó haver vagy és megesik rajtad a szívük, hanem többet akarnak tőled.


Ilyenkor ne használd a fiúkat lelki szemetesládának. Keress egy jó barátnőt, sírd ki magad neki, de ne egy fiúnak, mert utána kihasználva érzi magát.


Most már mindegy. Jó, bocsánatot kértél, de ezek után hagyd! Annyi eszed meg legyen, hogy ne próbálkozz, hogy jaj, hát még mindig lehettek barátok.

2014. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!