Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ribi vagyok?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve tetszett egy srác. Aztán fél éve összejött egy lánnyal, és nagyon szomorú lettem. Elkezdtem levelezni egy volt osztálytársammal, aki nagyon kedves volt és vigasztalt, meg minden. Kb. egy hónapja a srác szakított a barátnőjével, és aztán egyre inkább közelebb kerültünk egymáshoz. (Zárójeles kérdés: az előző mondat értelmes? O.o) Közben a másik srác is tett kétértelmű megjegyzéseket, de általában finoman hárítottam. Aztán tegnap végre összejöttem a sráccal, és megírtam a volt osztálytársamnak, hogy mennyire boldog vagyok, amiért így történt. Reggel egy nagyon durva levelet kaptam tőle, hogy mekkora egy k***a vagyok, és menjek a búsba. Nagyon rosszul esett, és egyre inkább azt érzem igaza van. A barátommal ezért nem is beszéltem csak néhány szót. :( Valaki segítsen! Légyszi! Egy szomorú 16 éves lány

2014. jún. 15. 21:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy ribi. Nem tudtad, h bejossz a srácnak es nem hencegtel. Csak elmeselted neki h mennyire boldog vagy. Ez nem baj. Hisz nem tudtal az erzeseirol
2014. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én is fiú vagyok, de csak azt látom, hogy mennyire viráglelkű b-.uzi van itt. Én is voltam ilyen síros kötsög kamasz korom elején, de ebből azért ki kéne nőni.


"Jaaj, megsértetted. Most mit érezhet?"


A tiszteletre méltó ember az, aki első sorban az önmaga érdekeit, vágyait helyezi előtérbe ilyen kérdésekben. Érdekesen, engem általában az emberek és a nők is jobban tisztelnek, mióta egy olyan attitűdöt vettem magamra, hogy mindig a saját szexuális, romantikus vágyaim beteljesítése az első, nem pedig másokéi.

2014. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
#20 és #21: Nagyon köszönöm a választ, és #22: neked is, amiért normálisan reagáltál, bár nem teljesen értem a válaszod lényegét...
2014. jún. 15. 21:44
 24/31 anonim ***** válasza:
22-es ne haragudj de ez badarság az h mások esetleg nem a csaj képébe vágják h na szevasz akkor b*meg vagy valami hanem elmegy iszik szétbulizza, szétgyúrja magát attól belül ugyanúgy emészt... mindenkiben van önző gén... tett 2 értelmú jelzéseket amiket hárítottál akkor mégis kapcsoltál h mire céloz ha hárítottad... nem merte teljesen kimondani de ez a srác belédzúgott... nem tudsz mit tenni ez így alakult később talán kibékültök de egy ideig ne beszéljetek
2014. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
bocsi megint én írok... Tiszteletre méltó az aki önmagát helyezi előtérbe??? na és mondd már el miért? miért szabad tisztelni azt aki önző? vagy miért kell? ez nagyon ronda hozzáállás ... ergó van csajod de te leszarod csak magadat helyezed előtérbe vagy csöves kenyérre pénzt kér de te mondod neki h neked sörre kell mert az hasznosabb???
2014. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
hát no comment tényleg az vagy már bocs ilyet máskor ne csinálj
2014. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

25:

Nem. Minek jössz a csöveses példával? Direkt elmondtam hogy önmagunk vágyainak előtérbe helyezése csak a párkapcsolatokra, szexre vonatkozik. Képzeld, mindenkinek más fajta vágyai vannak általában, amik sokszor ütköznek egymással és emiatt konfliktusokba kerülnek az emberek.


Te akkor azt mondod, hogy ha ketten versengenétek egy lányért egyenlő esélyekkel, akkor te inkább visszalépnél a másik fiú javára, hogy ne legyél önző? Akkor éreznéd jól magad, mert nem voltál önző? Nem akkor, ha saját magadat helyezted volna előtérbe?

Vagy amikor dugni akarsz egy csinos lánnyal, de nem vagy benne biztos, hogy ő is dugni akar-e, akkor inkább meg sem próbálkozol összehozni a dolgot, nehogy önző legyél és kielégítsd a saját igényeidet?


Ha pedig csajom van, nem szarom le! Pont azt mondom, hogy úgy bánok vele, hogy az nekem is jól essen legvégül. Magamat helyezem előtérbe = jól bánok a csajommal, mert ha látom hogy boldog, akkor én is örülök = megint a saját vágyaim elégültek ki végül.

2014. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
igen utópisztikus barom vagyok de szerelem nélkül a szex nekem olyan mintha simán valami lukba be kéne tennem mert kell NEM nekem ez nem kell nállam az első szex 4 hónap után történhet maximum meg és ha annyira versengeni kell egy szép lányért akkor pedig nem egymásnak valóak vagyunk ne versengeni kelljen hanem adjuk önmagunkat és boldogok legyünk... ha nem megy így akkor úgyis megcsalnám vagy ő engem
2014. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Nem hinném hogy az vagy, inkább csak elszúrtad a másik fiúval a kapcsolatod ! Kérj tőle bocsit ird meg neki hogy nem akartad megbántani vagy valami ilyesmi... ha nem bocsájt meg akkor tudd hogy te megtettél mindent...
2014. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

28:

Akkor miről beszélünk? Te is a saját érdekeidet, jólétedet nézed. Ha odajönne hozzád egy számodra nagyon vonzó ellenkező nemű azzal, hogy nagyon kíván téged, akkor nem feküdnél le vele, mert nem akarsz. Vagyis a saját vágyaidat helyezed előtérbe, nem az övéit. Ennyi. Ebben mind egyformák vagyunk és ez nem önzőség, mint ahogy te is mondtad.

2014. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!