Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Nem tudok dönteni :/

Figyelt kérdés
Sziasztok!9 hónapja élek párkapcsolatban,és eddig minden szép és jó volt.Legalább is úgy éreztem.Aztán kb.két hónapja jött a munkahelyemre egy srác,akit már régebbről ismerek,de évek óta nem találkoztunk."Első látásra" beleszerettem.Próbáltam elnyomni ezt az érzést,de láttam rajta,hogy én sem vagyok számára közönbös.Elkezdtünk egyre többet beszélgetni,és bevalotta,hogy belémszeretett és tudja,hogy van valakim,de ő hajlandó várni rám.Beszélgetésen kívül nem történt köztünk semmi,az apró érintéseken kívül,de izzik a levegő köztünk.Még sosem éreztem ilyet.Most fogalmam sincs mit tegyek.Hétvégén megpróbáltam beszélni a jelenlegi párommal.Elmondtam neki,hogy már nem érzem azt iránta,amit a kapcsolat elején.Erre ő könyörgött,hogy ne hagyjam el,mert nagyon szeret.Egész hétvégén sírt.Majd'megszakadt érte a szívem,nem tudtam szakítani vele.Kértem egy hét gondolkodási időt,de fogalmam sincs mit mondjak neki.Ti mit tennétek a helyemben?

2014. jún. 16. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha csak sajnálatból maradsz vele,abból sok jó nem fog kisülni.Ha a másik pasiért vagy oda,akkor ezt le kell zárnod.Minél elöbb annál jobb.
2014. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg borítanál egy jó kapcsolatot egy fellángolás miatt?
2014. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Hát igen,egyikünknek se lenne jó,ha sajnálatból maradnék vele.Sajnos már odáig jutottam,hogy nem kívánom,mert amúgy a szex sem jó vele :( pedig tudom,hogy nagyon szeret és bármit megtenne értem,de mégsem ő kell nekem azt hiszem.
2014. jún. 16. 08:03
 4/13 A kérdező kommentje:
A jó kapcsolat relatív fogalom.Jó persze,szeret,de már olyan szinten,hogy az kiborító.Állandóan puszilgatna,ölelgetne,amit én nem szeretek.Szóltam neki ezügyben,de nem tudja megállni.Na és ami még probléma számomra,hogy nem tudok elélvezni szex közben,mert nem bírja sokáig.Szóltam neki ezért is,igyekszik is,de ez már nem olyan.Hogy borítanám e ezt a kapcsolatot?Hát ez az amit nem tudok...
2014. jún. 16. 08:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem működik a kapcsolat, hogy nem jó a szex, csak sajnálatból maradnál vele, akkor előbb-utóbb úgy is vége lenne.
2014. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hallgass a szivedre!
2014. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a párod, de ha így érzel neki is jobb ha szakítotok, fog találni valakit aki jobban szereti.
2014. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nehéz döntés,tudom,de csak okosan!nincs értelme annak se,hogy sajnálatból maradj vele,de ha elhagyod,összejössz a másik pasival,ott is hoppon maradhatsz.hallgass a szívedre!
2014. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szakíts a pároddal, neked is lesz esélyed arra, hogy boldog legyél azzal a fiúval és neki is jobb lesz, ha minél előbb vége lesz ennek a kapcsolatnak, annál előbb tudja magát túltenni rajta és annál hamarabb talál magának valaki mást, akinek talán örömet is tud okozni.

legyél határozott és gondolom te is azt szeretnéd, hogy szépen váljatok el és ne haragban, szóval próbáld meg finoman, de tényleg határozottan elmondani neki, hogy részedről vége.

ő valszeg érzékeny típus, de visszagondolva nem tud majd haragudni rád (vagy most sem), hiszen az igazat mondod neki, nem csalod meg és nem áltatod még hónapokig/évekig. ha erre rájön, vagy ezt tudja, akkor ő is belátja majd a helyzetét. (bár az első fázis ilyenkor neki, akivel szakítanak, valszeg a "tagadás" lesz, azaz sírás, nem akarja elhinni, könyörög hogy ne hagyd el stb., de határozottnak kell lenni, mert ő is csak így tud továbblépni a "gyászban", és elengedni téged.)

2014. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én is így érzem.Sajnálatból nem szabad vele maradnom,mert ez egyikünknek sem lenne jó.Nagyon rossz volt látni,hallani,ahogy zokog,mert én utálok bántani másokat.Azt nem akartam/mertem megmondani neki,hogy tetszik más,mert így is szörnyű volt neki.A másik férfival nem akarok egyből összejönni,hanem szeretném megismerni,amennyire csak lehet.
2014. jún. 16. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!