Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most az jo vagy rossz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az jo vagy rossz ha cicanak hiv?

Figyelt kérdés

Mint valami ribit ..!?

20/L 25/F

Bonyolult kapcsi


2014. jún. 16. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nálad ez ribi megnevezés akkor van egy paranoiad
2014. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lol
2014. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed, ez egy ribi megnevezése, akkor nyilván rossz. Nekem becézésként szokta mondani a párom, mert szerinte olyan vagyok, mint egy cica, szóval ő pont bóknak szánja.
2014. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem szólithatna cicának ..nekem tettszik

aranyos-abb mintha "te állat " hívna :-D

2014. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bóknak szoktam használni amikor bújós simulós érzéki a lány
2014. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"bonyolult kapcsi" -> de mi válaszoljunk egy kérdésre egy paraméter alapján. (fogalmunk sincs, hogy hogyan mikor milyen szituációban becézitek egymást, meg egyébként sem tudunk semmit rólatok)

egyébként a 'cica' az én szótáramban egy aranyos, kedves simogatni való kisállat, nem pedig az útszéli hölgy megfelelője, de lehet, hogy te egy másik nyelvet beszélsz.

De mondjuk miért nem szólsz neki, ha nem tetszik ez a becenév? vagy az nem lenne elég bonyolult a ti "kapcsi"-tokhoz?


p.s.:az okostelefonokon is van ékezet és idegesítő, ha valaki nem elég okos, hogy használja

2014. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!