Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja azt nem illünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt nem illünk össze egymással, de ez nem az én hibám miatt van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ez a sablon duma.
2014. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MERT NEM ÉRDEKLED:D
2014. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nem illetek oőssze én is montam egy lánynak miközben szerettem. Teljesen mást gondolunk egymásról meg mindenröl totál nincs közös pont.
2014. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit voltatok együtt.

Ha csak 1-2 hónapot vagy pár hetet, akkor adni kéne időt arra hogy rendesen megismerjétek egymást szerintem, mert sok minden nem nagyon derülhet ki,(az összecsiszolódásba kell energiát is fektetni) de ha fél, 1 év, akkor valamelyest érthető, és fáj az elválás, de hosszú távon tényleg nem működne.

------------------------------------------

Szerintem ha valaki tényleg szeret valakit, akkor apró dolgokban, de érdemes változtatni a másikért, vagy problémákat megoldani, persze ha az nem veszedelmesen súlyos.

2014. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Azért az élethez való hozzáállásán nem igazán lehet változtatni.

2014. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, vannak dolgok, amikben az ember nem is tud változni, ilyen az alapjellem is.

Apróbb dolgokra gondolok, és a másik esetében felmérném azt is, hogy az állapot amiben van (lelkileg pl) ideiglenes (amiért nem érezzük megfelelőnek a másikat), vagy állandó, nincs esély fejlődésre, és tényleg nem illenek össze.

Vannak dolgok, amik első 1-2 hétben kiderülnek, és ha nagyon nem oké, akkor a felek befejezik az egészet, de ha tényleg kiderül akkor, akkor nem jó mondjuk fél évig kihúzni a dolgot, hogy utána a másik szemébe vághassa, hogy már neki lenne rossz.

De a lényeg igazából az, hogyha az elején nem tűnik veszettnek az ügy, akkor azért időt kell adni kiismerni a másikat, hátha mégis összeillenek, vagy sikerül újra elkapni a közös hangot.

2014. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!