Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire fel gondolkodjak pozitívan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire fel gondolkodjak pozitívan?

Figyelt kérdés
Huszonéves nőként még nem volt párkapcsolatom. Más már ilyen idős korában lassan gyereket tervez. Mire fel gondolkodjak pozitívan, hogy valaha nekem is lesz szerelmem, családom, ha semmi kilátás nincs erre?
2014. jún. 17. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is ezt kérdezem magamtól. :(
2014. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

és mi oka van annak, hogy nem volt még párkapcsolatod?

és mindenkinek van esélye erre!

2014. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én pontosan ugyanígy vagyok vele,és ugyanez történik velem is. :/

22/F

2014. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

20 éves létemre még nem csókoltam, nem öleltem, főleg nem szeretkeztem :(


20/F

2014. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszed el magadról, hogy lehet, nem is lesz...

Nem tudom milyen gátlásokból kifolyólag hiszed ezt, de most mondom HÜLYESÉG minden féle ízlésű pasi akad ebben a nagy világban és nem egy hanem sok olyan van köztük akinek biztos hogy te úgy tetszel ahogy vagy. Változtasd meg a gondolataidat és megváltozik az életed...

2014. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mindenkinek azt mondom MOSOLYOGJON! abba tudnak sokan beleszeretni! és el kell fogadni magatokat, vagy tenni azért, hogy olyanok legyetek akit el tudtok fogadni!
2014. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért nincs kapcsolatod? Nőként egyszerűen össze tudnál hozni egyet.
2014. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez nem kizárólag a (pozitív) gondolkozáson múlik, hanem az aktivitáson, a cselekvésen, hogy meg is dolgozol-e azért, hogy legyen változás, vagy hogy egyáltalán esélyt adj magadnak az ismerkedésre.

Álldogálhatsz bármeddig a tükör előtt és mondogathatod magadnak mantraszerűen, hogy "pozitív vagyok! pozitív vagyok!" és bemagolhatod mellé a Titok (vagy fene tudja, most éppen mi a népszerű) önsegítő/önámító szövegeit, ha ennyinél megáll a történet, az önmagában nem sokat fog számítani.


Kezedbe kell venni a sorsodat, cselekedni kell, változtatni a változtatható körülményeken, megkeresni és utánamenni a lehetőségeknek, eljárni új helyekre, emberekkel találkozni, ismerkedni velük, új dolgokba belevágni, javítani a helyzeteden!

Annyi lehetőség van, ha az ember igazán szeretne valamit elérni, biztosan tud számtalan módszert találni arra, hogy közelebb kerüljön a céljaihoz. Még akkor is, ha a körülmények pillanatnyilag igazán elkeserítőnek tűnnek.

2014. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 PearlDiver ***** válasza:

Javaslom, nézd ezt meg. Találhatók benne jó ötletek.

https://www.youtube.com/watch?v=Mwu4SZDaKPo

2014. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, az első húgom, ő 21, és most terhes a második gyerekével...

Hát, gondolhatsz arra is, hogy még bőven lehet valakid.Nem vagy vénasszony.

2014. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!