Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire fel gondolkodjak pozitívan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire fel gondolkodjak pozitívan?

Figyelt kérdés
Huszonéves nőként még nem volt párkapcsolatom. Más már ilyen idős korában lassan gyereket tervez. Mire fel gondolkodjak pozitívan, hogy valaha nekem is lesz szerelmem, családom, ha semmi kilátás nincs erre?
2014. jún. 17. 15:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Nőként egyszerűen össze tudnál hozni egyet."


Amit nőként egyszerűen össze lehet hozni, azt én nem nevezném kapcsolatnak.

2014. jún. 17. 17:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a komoly kapcsolatot is könnyű összehozni, egyszerűen értékeld reálisan, hogy kivel illenél össze, aztán kezdeményezz az illetővel.
2014. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ezzel csak annyi a baj, hogy a férfiak is értékelnek és döntenek. Tapasztalat, volt már benne részem...
2014. jún. 17. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!