Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy én nem akarok gyereket és férjhez sem biztos, hogy megyek, viszont az összes többi lány azt tervezgeti, hogy neki milyen lesz az esküvői Ruhája?

Figyelt kérdés
Elég érdekes így nekem, hetero vagyok, a fiúk érdekelnek, de egyszerűen utálom a gyerekeket és a férjhez menés gondolatától eliszonyodom. Én tudom, hogy ez önzőn hangzik meg minden de én karrierista leszek és slussz. Csak mindenki azt mondja, hogy nem vagyok normális, meg a barátnőim is azt mondják, hogy egy gyerek minimum kell, csak én nem ezt érzem.
2014. jún. 17. 16:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
:)) Valami bánt?
2014. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Leszel a nőm ? :-)

Kár, hogy kevés nő nem akar gyereket.

24f

2014. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Uccsó ez jól esett de 19 vagyok és nem vágyok komoly kapcsolatra (egyenlőre) viszont beszélgethetünk :-)
2014. jún. 17. 17:21
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Igen normális. Én sem szeretnék gyereket.
2014. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én sem vágyom rá, 23 évesen. Barátnőim gyerekeit is csak 3 percig vagyok képes fogni, utána már idegesít. A férfiakat szeretem, de gyereket nem akarok. :) Számomra fontosabb a karrier, és még csak most kezdtem, sokmindent szeretnék még elérni. Egy gyerek ebbe nem fér bele, és nem is vágyok rá.
2014. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Semmi nem bánt. Értelmetlenségek.
2014. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
17:49-es én is így vagyok ezzel és én is a férfiakat szeretem
2014. jún. 17. 18:11
 18/18 kriszti *_* ***** válasza:

"A világ attól színes,hogy nem feket-fehér!"

Antifaces :3


Szóval szerintem tök normális,senki nem egyforma.

2014. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!