Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem, vagy ne?

Figyelt kérdés

XX éve kapcsolatban vagyok barátommal ! Viszont eléggé megromlott a kapcsolatunk, és eléggé zsarnok gonosz velem.

Mikor megismertem jóval előtte volt 1 fiú ismerősöm akivel több lett volna mint barátág de ő kint focizott külföldön ,de közben megismertem párom.

A fiú haza költözött kb 1 éve

de én közben felszívódtam , mert párom túl féltékeny volt mindenkire, és törölnöm kellet a baráti nem baráti bármilyen kapcsolatot és eltűnöm !

Szóval a focista fiú mivel nem érti mi is történt nem is beszéltünk 1xse mert nem volt rá lehetőség.

Napokban párszor..kb 3x láttam buszon, illetve kávézóban.

Nagyon nézegettet bámult és mosolygót rám, csillogást láttam szemében.

Gondoltam rá , hogy valahogy felkeressem , és írok neki mi történt és miért.

Nem akarom meg csalni párom, de ez a fiú mindennap benne van gondolataimban!


Viszont félek párom megtudja, mert megverne azért mert egy másik férfival álltam szóba. (sajnos ennyire gáz a párkapcsolatom.. neki mindent nekem meg semmit)


Nem lenne ciki, ha írnék fiúnak hogy szia én vagyok , de közben egyik fb-ből írnék?

Tanácstalan vagyok! Ilyet nagyon rég éreztem.


2014. jún. 17. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd el
2014. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek is!Miért nem hagyod ott azt az egressziv állatot? ez jó Neked? Eltilt mindenkitől és még Neked is megy, ha nem úgy táncolsz,ahogy p*fázza?


Lépj Tőle a p*csába..és keresd meg a srácot személyesen!

2014. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!