Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig is a csóróbb, mának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig is a csóróbb, mának élő, rossz fiúk tetszettek. Miután én meg nekik nem tetszem, nyissak inkább az egyetemet végzettek felé? Létezhet ilyen társadalmi szakadék manapság?

Figyelt kérdés

Elegem van ebből az egészből. Végül is, ha nem tetszem neki, lehet még jobban is járok, mert nem én fogom eltartani, meg fizetni, amíg drogozik...

Van benne valami igazság?


2014. jún. 17. 19:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

a fűvel csak az a gáz, ha hülyeséget csinál befüvezett állapotban... de azt ittasan is lehet.

amúgy működhet egy linkóci és egy egyetemet végzett között komoly kapcsolat?

2014. jún. 17. 19:19
 12/14 Mr. Truth ***** válasza:
persze hogy müködhet, mivel az egyetemet végzet emberek fele is link... csak ők tudományosan meg is tudják ezt az életvitelüket magyarázni...
2014. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:D hát ez igaz.
2014. jún. 17. 19:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Nahát én is mindig az ilyeneket fogom ki.se munkája se pénze függetlenségre vágyó idiótákat..:S
2014. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!