Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társadalmi szakadék?

Figyelt kérdés

Néhány hete együtt vagyok egy fiúval, akivel lényegében minden rendben. Kedves, aranyos, intelligens, úriember, korához képest sokkal érettebb. Már első találkozás óta egyértelmű mindkettőnknek, hogy valamilyen "különös vonzalom" van köztünk, testileg és lelkileg is (nem félreértendő, még nem szexeltünk!) Viszont eléggé zavar, hogy van egy Audia (nem akármilyen), illetve nagyon csúnyán tele van pénzzel. Sokszor mondja is, hogy előző női mennyire kihasználták, rajtam viszont érzi, hogy nem a pénzére megyek. Ez így is van, engem viszont az aggaszt, hogy úgy érzem nem "egy világban" élünk... Neki a kocsija a fontos, a pénz, és hogy még kényelmesebb legyen az élete. Nekem viszont közel sincs annyi pénzem, hogy ilyen luxusban éljek, sőt. Szegény családból származom, és úgy érzem nem lehet áthidalni ezt a társadalmi szakadékot. Amúgy is elég zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg, így elmondani sem tudom neki, hogy mi zavar..

Mit kéne tennem? Jobb volna szakítani, mielőtt még beleszeretek? Nem akarom hülyíteni őt, önmagamat sem.. Veszett ügynek látszik a helyzet :/


2012. nov. 16. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

ha kétségeid vannak, akkor hagyd

én is így gondolkodom, engem is zavarna

2012. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Audija.
2012. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibáért.
2012. nov. 16. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
te érzed! Ha nem megy, csinálj pro és Kontra listát. Mérlegelj, mielőtt cselekszel ps veégül helyesen fogsz dönteni!
2012. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben együtt érzek veled, követhető, logikus, egyszerüen szörnyü lehet egy ilyen helyzet. Sajnos csak nagyon kevesen érzékenyek az ilyen speciális helyzetekre mint te.

Fiú aki tetszik, már elsőre különös vonzalom, még nem szexeltetek (ez is lényeges), de neki Audia van (és nem is akármilyen).

Egyszerüen nincs jó megoldás, hát sajnos ez tényleg egy veszett ügy. Ezzel meg kell küzdened egyedül, ezt jelenti felnőttnek lenni hogy az ilyen szörnyü helyzeteket egyedül átvészeled.

Nincs más megoldás, el kell menned egy másik galaxisba, mondjuk ha egy földönkivülivel ismerkedsz meg annak meg űrhajója lesz.

Nem tudom, sajnos nem tudok jó tanácsot adni mit is tehetnél ebben a kilátástalan helyzetben.

2012. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

próbálj meg vele erről beszélni. hülyeség lenne egy jónak induló kapcsolatot csak így eldobni.

(bár különböző értékrenddel nem valószínű, hogy működne)

2012. nov. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!