Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok? 15/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya vagyok? 15/f

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Őszinte véleményt kérek!


2014. jún. 18. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy nagyon csúnya, inkább átlagos, de ez a haj így idiótán áll.
2014. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy csúnya,hasonlítasz egyik barátnőm pasijára:D

egyébként még csak 15 vagy,sokat fogsz változni

2014. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez az őszinte véleményem:


NEM vagy csúnya!!!


ha látnál engem, akkor elszörnyednél, ilyen helyes srác, mint Te vagy kevés van a világon


Nem értem, hogy hogyan gondolhatod, hogy csúnya vagy?

Nemhogy nagyon nem vagy csúnya, de csúnya sem vagy egyáltalán


15 éves vagy, még leszel szebb is, hisze a tested folyamatosan változik még, javul, fejlődik, szebb lesz :)


Nem kell aggódnod semmi miatt, m,ert szép és helyes fiu vagy!


ez volt az őszinte véleményem! :)

2014. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
nem vagy csúnya, inkább az az érdekes hogy itt osztassz meg képeket magadról, és kérdezgeted hogy mások szerintem csúnya vagy-e. Kevés az önbizalmad, de ne aggódj :) Nagyon sokat fogsz még változni.:) 15/L
2014. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Többet kellen sportolnod.
2014. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy az, és egy 15 éves fiúnak kb így kell kinéznie :D De a hajadon változtass az nagyon gagyi, nem áll ez neked jól, valahogy a haj témát old meg, nem kell az az ecsetfej.
2014. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya és személyes véleményem szerint jól állna a pár (3-6) mm-es haj.
2014. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen elismerem nincsen önbizalmam nem merek oda menni senkihez sem beszélni :( és nem értem komolyan olyan csúnyának tartom magam hogyha megátok egy hajléktalant az utcán akkor még őt is helyesebbnek tartom nagyon nincsen önbizalmam!
2014. jún. 18. 12:48
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy. 17/L
2014. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató kommenteket!
2014. jún. 18. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!