Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van megoldás a helyzetemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás a helyzetemre?

Figyelt kérdés

Van egy velem egyidős fiú akit szeretek.De ő macska-egér játékot játszik velem.Így csak szenvedek miatta.

Van egy 35 éves pasi akivel együtt vagyok.Van pénze meg neve.Nem szeretem.Csak jól jön nekem.Undorodom még lefeküdni is vele.Mert csak a volt barátomra tudok gondolni.Ez a férfi jó hozzám.De olyan mintha tudná hogy mi a szitu mégse akar szakítani.

Lehet egy életen át úgy élni egy férfival hogy közben egy másikért ég a szívem? 19/L


2014. jún. 19. 01:24
 1/9 WheneverYouWant ***** válasza:
És ilyenkor az jut eszembe egyből hogy nekem meg nincs barátnőm.... a baj az hogy ez eszembe jut napi 5 kérdésnél legalább. Hogy élhetnek ilyen félidióta lányok a világon...
2014. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
csak rövid tavon
2014. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Tisztelt Kérdező!


A magam részéről azt gondolom, hogy tisztességtelen, és erkölcstelen amit művelsz, hogy csak a pénzért vagy egy férfival, ráadásul undorodsz is tőle. Számomra pont ez az undorító, amit csinálsz.


Ne haragudj, de nem tudlak téged sajnálni. A 35 éves férfit azonban annál inkább. Remélem megjön az esze, és talál magának egy olyan nőt, aki valóban szereti, és nem csak "jól jön neki".

2014. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
NEM LEHET! ÉS SZABADULJ EBBŐL AZ ÁLLAPOTBÓL MINÉL GYORSABBAN!!!!!! Felejsd el azt a k*cs*göt aki ba..szo..gat, meg azt a pénzeszsákot aki csak "pakol" téged. Szakadj ki ebből!!!!!
2014. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
van: szakits a mostanival es legyel egyedil egeszen addih, amig ki nem hevered az elozot. amugy eleg gaz amit csinalsz
2014. jún. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
3. ne legyel mar ilyem naiv. a 35 eves pasi nagyon jpl yudja, mit csinal: penzert k.ogat egy fiatal kiscsajt
2014. jún. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

@01:37


Nem vagyok naiv, és mivel nem ismerjük a 35 éves férfi lelkivilágát, így nem tudjuk azt sem, hogy ő mit gondol erről az egészről. Függetlenül azonban a férfi véleményétől, a "kiscsaj" lépései igencsak erkölcstelenek, mert abból amit ír, az jön le, hogy tipikusan olyan nő, aki a pénzre hajt. Az ilyen viselkedést pedig a normális férfiak nem díjazzák, mert nem mindenki képes magát eladni pénzért.

2014. jún. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ordas kva vagy, remélem senkinek sem kellesz majd.
2014. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7:


nem ismerjük a lelkivilágát, de ez azért sejtet vmit:"De olyan mintha tudná hogy mi a szitu mégse akar szakítani."


talán, mert neki így is megéri, h egy fiatal bigével futhasson


6. voltam

2014. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!