Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami baj a gyámügynél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami baj a gyámügynél? Barátnőm apja veszélybe lenne anyámtól? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A lényeg hogy januárban múltam 18 éves a barátnőm 15 éves. 4 éve már együtt vagyunk és szeretjük egymást. Anyám nekem bolond és lelkileg terrorizál sohasem hagyott nyugodtan élni. A barátnőm apja felajánlotta hogy odaköltözhetek mert már ő is kiakadt amiket anyám csinál velem. De anyám azt mondta ha odaköltözök bejelenti a barátnőm apját a gyámügynél és az lenne a kérdés hogy lehet e valami baja?

2014. jún. 20. 07:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mivel jelenti be??? 18 vagy jogilag felnőtt azt csinálsz amit akarsz...
2014. jún. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1.nek.
2014. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát hogy a lány még fiatal korú és veszélyezteti az apja miattam stb.

Engem már nagyon megfélemlített anyám az évek során és igyekszem erős lenni de ezért lesz jó a költözés csak féltem őket mert szeretem őket.

2014. jún. 20. 07:57
 4/18 anonim ***** válasza:

Biztos anyád arra menne ,hogy fiatalkorú a csaj ,de nem tilos ,hogy odaköltözz hiszen közös megegyezéssel történne .

Nyugodtan költözz oda !

2014. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fuh ti aztán jó korán kezdtétek (te 14, barátnőd 11). Na, de a lényeg, hogy anyád semmit nem tud már csinálni, mivel elmúltál 18. Annyit tud esetleg tenni, ha papírja van róla, hogy nincs minden rendbe nála és ápolásra szorul, akkor mint ápolót téged nevezhet meg és akkor naponta látogatnod kell... (nálunk is történt egy hasonló eset a rokonságban)
2014. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne parázz semmit se tud tenni. Lépj le nyugodtan. (1#)
2014. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hálás köszönetem nektek megnyugodtam! Ment mindenkinek a zöld égre mutató ujjacska :)

Még van itt azért normális emberek is még van remény a gyakori kérdésekben :D

2014. jún. 20. 08:07
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel az ápolósdival esetleg kellemetlenül érinthet, de mást nem tehet mivel jogilag felnőtt vagy.

Én azt mondom lépj le.

2014. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor még annyi lenne hogy ha esetleg vinném a ruháimat az lopásnak számítana? Mert mindig azt mondja minden az ővé mert ő vette nekem
2014. jún. 20. 08:11
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem... a fia vagy basszus... :)

Meg hát mit kezdene velük?!

Kiröhögik szerintem ha feljelent mert elvitted a saját ruháidat...:)

2014. jún. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!