Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami baj a gyámügynél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami baj a gyámügynél? Barátnőm apja veszélybe lenne anyámtól? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A lényeg hogy januárban múltam 18 éves a barátnőm 15 éves. 4 éve már együtt vagyunk és szeretjük egymást. Anyám nekem bolond és lelkileg terrorizál sohasem hagyott nyugodtan élni. A barátnőm apja felajánlotta hogy odaköltözhetek mert már ő is kiakadt amiket anyám csinál velem. De anyám azt mondta ha odaköltözök bejelenti a barátnőm apját a gyámügynél és az lenne a kérdés hogy lehet e valami baja?

2014. jún. 20. 07:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hát annyira fáj hogy ez lett pedig még mindig megpróbálom szeretni de ezt már nem bírom. Azt mondja hogy nem vihetek el semmi mert minden az ővé. Pl. van egy bicikli amit egy barátomtól kaptam de azt mondja hogy az az ővé mert ő általa ismerem azt az embert stb. Ja meg a kedvencem hogy vettem még régebben sok pc játékot mert nagy kocka voltam és azt mondja hogy az is az ővé mert a pénzt elvileg ő adta (az örökségemet amit a nagyimtól kaptam elvette, plussz a fizetésem is) Csak félek hogy nehogy lopásnak minősüljön.

2014. jún. 20. 08:20
 12/18 anonim ***** válasza:

Megértem. Énis mielőbb otthagynám...

De szerinted mit mondana a rendőrségen? A fiam elköltözött... és ellopta a ruháit amiket én vettem neki...

Reménytelen.:)

2014. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vidd a legokat is had röhögjön a rendőrség ÉÉRTEEED még a legokat is elvitte:DDDDDDDD
2014. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Szóval ami az enyém azt vihetem? Pl. a bringám, az airsoftom, a pc - dolgaim?

2014. jún. 20. 08:26
 15/18 anonim ***** válasza:
Vigyed nyugodtan max beperel és kifizeti ügyvédre a ruháid árát a nagy koponya :DDD
2014. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez a legó vicces :D Felnevettem :P Ahjj de jó volt nagyon rég nem nevettem :P Hálásan köszi a segítséget. Bárcsak megtudnám valahogy hálálni.
2014. jún. 20. 08:27
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha megírod, hogy hogy mennek a dolgaid a későbbiekben az jó meghálálás lenne azt hiszem ezt mondhatom mindenki nevében:)
2014. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Majd írok! :D

És tényleg köszi :)

(mert néha amit belebeszélt a fejembe gyötör a bűntudat hogy megtudnám ezt csinálni vele meg mindig mondja hogy a pokolba fogok megrohadni. Pedig ahjj na mind1, remélem minden jó lesz bár elég nehézkes lesz mert biztos keresni fog stb. Mert amilyen képes és a rendőrséget elrángatja a barátnőmékhez de majd meglátjuk mi lesz.

2014. jún. 20. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!