Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szánalmas az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szánalmas az a csaj, aki állandóan fogyózik mégsem néz ki sehogy?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 12:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Valahogy muszáj kinéznie.
2014. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
:)
2014. jún. 20. 12:48
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

relativ, hogy hogyan nez ki :)

ha nincs valtozas a testen, az az jelenti, hogy nem tesz meg mindent erte. de ettol meg nem szanalmas.

2014. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
77%
szerintem te vagy szánalmas, kérdező.
2014. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Szerintem azért szánalmas, mert eleve nem fogyózni kellene hanem mozogni és normálisan étkezni. Ezt egyesek 10-20 év fogyózás után sem látják be. Fel sem merül bennük, hogy értelmetlen amit csinálnak.
2014. jún. 20. 12:51
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
De mit foglalkozol másokkal? Az ő dolga, nem a tiéd, azt csinál, amit akar.
2014. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem lesz valami szánalmas, hogy próbál tenni a saját külsejének javítása érdekében -csak éppen rosszul csinálja-, mert legalább csinál valamit.
2014. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Nem enni könnyebb, mint mozogni. És gyorsabb is, fogyás szempontjából. Na de nehogymár te mondd meg, ki mit kezd magával, jó?
2014. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Akkor nem szánalmas, hanem egyszerűen ostoba, mert nem képes okulni és konzekvenciákat levonni. A szánalmas dolog inkább megkérdezni, hogy ezért valaki szánalmas-e.
2014. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Jaj... most neked ettől jobb, hogy leszólod? Nem tudhatod, ő mit érez, miért csinálja.

Van olyan ismerősöm, aki ahányszor meglát, azt mondja, de jó alakod van, én is lefogyok! Aztán csak egyre jobban hízik. De nem szólok neki semmit. Pedig mindig előadja, hogy most ő kevesebbet eszik, stb... de inkább csak megsimogatom, hogy oké, kitartás! Sokkal jobb kedvesnek lenni. Meg nem az én dolgom.

2014. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!