Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szánalmas az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szánalmas az a csaj, aki állandóan fogyózik mégsem néz ki sehogy?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 12:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

# 18:

Nem koplalással. Én kandúr vagyok és lefogytam fél év alatt 20 kilót úgy, hogy csak vizet ittam, és kenyérből csak teljes kiőrlésűt fogyasztottam. Ez a két dolog elég volt ahhoz, hogy fogyjak, pedig mellette nem éheztem egyáltalán, sőt néha még egy-egy pizza is becsúszott (főleg házi készítésűből, teljes kiőrlésű lisztből).


A lényeg az, hogy olyan anyagokat ne vigyünk be, amik nem képesek felszívódni és az, hogy kalória deficit legyen. Egy állandóan csak üldögélő ember is fogyaszt kalóriát, csak nem annyit mint amennyit egy sportoló => kevesebb kalória bevitele is bőven elég => fogyás. Nincs ebben semmi szánalmas.

2014. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

#13: a szóban forgó hölgy 62 éves, nem fogom az igazsággal leölni a lelkivilágát.

De akkor mondok mást: mindenkit arra buzdítok, hogy magának feleljen meg. Igyekszem olyan tanácsokat, azt a kedvességet megadni, amire nekem is szükségem lett volna annak idején. Ha most az általad említett ettől érzi jól magát, hát miért ne? Nem kell mindenkinek belerondítani a rózsaszín kis gondolataiba. Hiszen a saját életét rontja el/teszi jobbá mentálisan ezzel a fogyókúra dologgal. Naiv emberek mindig voltak, vannak, lesznek. A realitás talaján állók meg figyelmeztethetik őket, de NEM bírálhatják vagy ítélhetik el őket.

2014. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Tudtátok, hogy az emberek azért terelik másokra a figyelmet (mint a kérdező a kérdésével) hogy a saját gyengeségüket elrejtsék és ne őket szólják meg az emberek?Rólad is el lehetne mondani sok mindent, nyilván ehhez ismerni is kell, de mivel ez egy anonym oldal és valószínűleg nincsen itt ismerősöd, ezért ezt nem tudjuk megtenni :/ Leszel majd te is ilyen "Szerintetek is szánalmas, mert ...." kérdés központjába, megnyugodhatsz :D
2014. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
23. Már most is a központban vagyok. Kb tízen írták le, hogy szánalmas vagyok :)
2014. jún. 20. 13:24
 25/37 anonim ***** válasza:

én nő létemre teljes mértékben egyetértek a kérdezővel. egy kis sport + odafigyelés a kajára csodára képes

és egyáltalán nem megerőltető, sőt még a magabiztossága is nőhetne a hatékony változás láttán. személy szerint sosem fogom megérteni azokat akik már egy pohár vízre félnek ránézni, gyakran barátnőim is azzal fárasztanak h 5 után már egy falatot se( és bár tényleg szeretem őket, ez a tulajdonságuk az őrületbe kerget). hiába próbálom rábeszélni őket a konditermes edzésre, hiszen nekem is így lett olyan alakom 1,5 év leforgása alatt mint most(47 kilóról sikerült 60 fölé mennem) és bár néha irigykedve nyilatkoznak a formáimról mégsem hajlandóak lecserélni a kevéssé sem egészséges étrendüket, a sport meg sajnos számukra csak a futást foglalja magában néhanapján

2014. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

25. Végre valaki!!! Gondoltam, hogy csak olyan érti meg miről beszélek aki szintén sportol.

Itt lehet nem vagyunk népszerűek, de legalább mi jól nézünk ki. :)

2014. jún. 20. 13:44
 27/37 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem szánalmasak. Inkább azok a szánalmasak, akik egyfolytában nyavalyognak, hogy kövérek, de semmit sem tesznek ellene. Ők legalább próbálkoznak, csak rosszul.

Szerintem sem jó dolog koplalással fogyni (biológiai hátterét nem magyarázom most), nekem nem is menne. 15 évesen kipróbáltam, tényleg nem változtam semmit. Elkezdtem mozogni ezután -bár akkor már 7 éve társas táncoltam, ami megmozgatja rendesen az izmokat-, csak nagyon beteg lettem, hónapokig kórházban voltam és híztam. Azóta 2 éve sem sikerült eredményesen leadnom a pluszkilókat. Pedig folytattam a táncolást, pluszba mozogtam itthon is. Idén a táncot abbahagytam a tanulás miatt. Kilóban nem vagyok több, de látom a csípőmön és a combomon a zsírt, ami azóta jött. Egyébként nem vagyok kövér, de vékony se.


Én nem érzem magam szánalmasnak, hogy nem sikerült leadnom kilókat. Inkább türelmetlennek, nem elég kitartónak mondanám magam. Bár most keményebbre vettem a formát, azt hiszem elindultam az úton.

2014. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Igen, mert itt minden más válaszadó egy egészségtelen krumpli volt, nem pedig értékes ember, mint ti.
2014. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy 18/L
2014. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
#28: én borsó vagyok, nem krumpli.
2014. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!