Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szánalmas az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szánalmas az a csaj, aki állandóan fogyózik mégsem néz ki sehogy?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 12:47
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
8. nem enni (koplalni) mióta könnyebb mint rendesen táplálkozni és mozogni?
2014. jún. 20. 13:01
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az szánalmas, aki mások kárán örömködik. Remélem ez a legnagyobb élvezet az életedben.
2014. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
10. Oké kedves vagy, de ezzel nem segítesz. Sőt, konzerválod a helyesléssel az állapotát.
2014. jún. 20. 13:03
 14/37 anonim ***** válasza:

A kérdező a szánalmas. Még azt a kövér nőt se kaphatnád meg, bocikám, aki koplal és éhezteti magát szerinted.


Én pl. ahhoz hogy 158cm/48kg tudjak maradni, gyakorlatilag nem szabad ennem. Nem sportolni kell ehhez, hidd el!


26L

2014. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

A válaszokból az jön le, hogy itt sokan fogyóznak. :)


Kár. Én már idegbajt kapok a sok hülyétől, akik a női magazinoknak elhiszik hogy az xy fogyókúrától lesznek tökéletes testűek.

Sosem lesznek azok, és nem jönnek rá 10 év múlva sem... ,

és az itt kommentelő fogyózók szerint ez nem szánalmas...

2014. jún. 20. 13:07
 16/37 anonim ***** válasza:

Lehet fogyókúrával, nulla mozgással fogyni. Csak nagyon meg kell válogatni, hogy mit eszik az ember. Mondjuk ettől még nem nézem le, de nem ártana elmenni orvoshoz, mert hormonális problémája lehet.


Miért is szánalmas szerinted?

2014. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
ő dolguk hogy mit csinálnak. én azt tartom szánalmasnak, ha valaki sír hogy milyen kövér, és közben nem tesz ellene semmit. lehet hogy azok a nők fogyóznak és nem érnek vele semmit, de legalább próbálnak tenni a dolgok ellen, ami becsülendő nem szánalomra méltó. az egy más kérdés, hogy a mozgás és normális étrend mennyire fontos-e. ha valaki életében nem sportolt, nem fogja tudni, de ettől nem lesz szánalmas
2014. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
16, fogyni lehet a koplalástól ez tény, de attól még szarul fog kinézni, mert a fogyástól csak leépül. Ezért írtam, hogy hiába fogyózik, sehogyan sem néz ki.
2014. jún. 20. 13:10
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem fogyózom, nincs rá szükségem, mert mindegy mennyit eszem, nem hízom, ettől függetlenül jó alakom van.

De TE attól még szánalmas vagy, hogy másokkal foglalkozol ilyen szinten. Szánalmas, hogy neked ez okoz örömöt. Szánalmas az üres életed.

2014. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

17. oké igazad van.

Picit elszaladt velem a ló..Csak a tököm ki van a sok fogyókúrás hülyeséggel... :) A sok kevésbé okos :) nő pedig beveszi ezeket.

2014. jún. 20. 13:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!