Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt teszem, amit a szívem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt teszem, amit a szívem diktál. Ha van egy lány, nincs előttem olyan dolog, ami tabu lenne, leküzdhetetlen akadály, vagy hátráltató erő, ami megállíthatna (kivéve a lány) (? )

Figyelt kérdés
Mégis, szinte senki sem értékeli ezt. Elszánt vagyok, nem igazán lehet megállítani, ha kigondolok valamit. És mégis, nem igazán van olyan lány, aki nem menekült volna el előlem. Miért? Annyira rémisztő dolog ez?
2010. jan. 3. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy mennyi idős vagy, vagyis inkább, hogy mennyi idős a lány, akinél próbálkozol. Egy 16-17 évest még könnyen el tudom képzelni, hogy megijeszt, taszít a heves, szenvedélyes rajongás, ugyanakkor pl egy 25-26 évesnek kimondottan vonzó lehet, hogy ennyire fontos Neked.


Na meg abba is gondolj bele, hogy mi van, ha összejössz valakivel, együtt vagytok, szeretitek egymást, de a lány részéről szép lassan kihűl a dolog, és szeretne szakítani. Hogy viselnéd? A heves természeted alapján lehet, hogy azért nem merne veled valaki kapcsolatba bonyolódni, mert félne, hogy sosem fog tudni kiszállni belőle, ha esetleg nem jönnének össze a dolgok.


Én azért szorítok neked, hogy megtaláld az Igazit! :)


L/22

2010. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
23:17-es vagyok megint, csak annyit még, hogy hevesnek, romantikusnak (a szó igazi értelmében, nem abban a tévesben, amiben sokan használni szokták) lenni jó dolog, ne add fel önmagad! :)
2010. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!