Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom hónapok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom hónapok óta idegesít és nem hagy engem túllépni! Mit csináljak vele? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nem vagyok szerelmes a volt barátomba, a kapcsolatunk végén megtetszett egy másik fiú (az azóta nem tetszik). Sokszor szakítottunk, de utána mindig összejöttünk. Március 31-én szakítottunk végleg. Én boldog voltam, mert végre szabad lettem (mert több, mint 2 évig együtt voltunk és én most vagyok 17, ő 19), ő viszont teljesen összetört. Úgy egyeztünk meg, hogy barátok maradunk, ezért mindent elmondtam neki. Ő egyszer megvigasztalt, amikor bajom volt, csókolgatott meg ilyenek. Kérdeztem tőle, hogy szerelmes-e belém. Azt mondta, hogy nem már,csak kíván. És mivel mind a kettőnknek nagyon hiányzott a szex, megállapodtunk abba, hogy összejárunk szexelni, de én mondtam, hogy én ezt akármikor megszakíthatom és utána nem lesz semmi. Ő ebbe belement. Csak nagyon sokat veszekedtünk, minden délután mehettem vissza hozzá bocsánatot kérni és ebbe már nagyon belefáradtam. Akkor mondtam azt, hogy nem fogunk mostmár többet szexelni, mert a sok veszekedés miatt eltávolodtam tőle és így már nem megy. Úgy tűnt,hogy megértette, de aztán mindig jött azzal, hogy hárjunk újra, hogy ő szerelmes, mindig is szerelmes volt, csak azért mondta azt nekem, hogy nem szerelmes, mert csak így feküdtem le vele (mert ha már nem lett volna szerelmes, kevésbé fájt volna neki, ha megszakítom a összejárósdit). Nagyon zavar, hogy mindig mást mond, összevissza beszél. Nem tudok már hinni neki soha. Egyszer ezt mond, egyszer azt. Tanévzárón (egy suliba járunk, sőt egy osztályba, ez hosszú, hogy hogy került ide) tiszta depresszió volt, hogy neki milyen szar lesz a nyara mg minden. Pár nappal később találkoztam vele, és akkor boldognak tűnt, azt mondta, hogy elvan. Ennek örültem, mert szeretném, ha túllépne rajtam. Errefel mindig írt facebookon, aztán tegnap beszéltünk. Én kifakadtam, hogy hagyjon már békén, próbálja már túltenni magát rajtam. És azt mondta, hogy igazából nincs jól, hogy adjak neki még egy esélyt meg ilyenek. De én nem akarok, mert nem vagyok szerelmes. És összevesztünk fb-on, mert engem felidegesített, hogy 3 hónapja nyomul rám és nyáron se hagy békén, pedig világosan megmondtam neki, hogy nem lesz semmi, de ő meg nem bír továbblépni.

Mit csináljak?Jövőre is osztálytársak leszünk, és az már utolsó előtti év lesz, szeretnék a tanulásra koncentrálni, mert már beleszámít a továbbtanulásba és nem az ő lelkét pátyolgatni. Mit tegyek, hogy békén hagyjon?


2014. jún. 22. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
koptasd le vagy adj neki még 1 esélyt
2014. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én valójában Neked nem adnék esélyt semmire.
2014. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is nekem kell esélyt adni.Én nem akarok járni vele. Egyikőnknek se lenne már jó.
2014. jún. 25. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!