Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy nagyonjó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nagyonjó lány barátomba elmondtam neki és azóta nem beszélünk és ez nagyon fáj. :/ mit csináljak? Nem akarom feladni

Figyelt kérdés
szerelem,lány,segítsetek,

2014. ápr. 2. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt már buktad... nem lát férfiként... meg kéne változnod, kívül és belül miközben megszakítod a kapcsolatod vele, aztán mikor megváltoztál újra felvenni..
2014. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz. Szerintem ez már friend zone.
2014. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nehéz lesz.. igazából már most az.. de jó amit mondasz meg kell változnom
2014. ápr. 2. 23:52
 4/11 vakondegér ***** válasza:
100%
Jobb esetben csak átgondolja,rosszabbikban meg teljesen megszüntet minden kapcsolatot.
2014. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 vakondegér ***** válasza:
100%
Ez a csak azért megváltozom mert egy nőnek akarok tetszeni felfogás butaság. Így nem leszel az aki valójában vagy. Keress egy olyan lányt aki tényleg azért fog szeretni aki vagy.
2014. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
remélem hogy keres majd és télleg csak át gondolja..:/ ha az kellene hogy szeressen megváltoznék. most így gondolom
2014. ápr. 2. 23:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Welcome to Friend Zone! If u have any question, please notify the friend-support!
2014. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Friend-zone ://

Reméljük,hogy csak átgondolja,aztán ugyan olyan lesz minden.

Velem ugyan ez volt,akkor pá hónapig nem beszéltünk. Nem kerestem,se semmi. Pluszba én képes voltam összejönni az Ő legjobb barátnőjével,csak,hogy közelebb kerüljek hozzá.

Undorító dolog volt,tudom. Viszont most már mindkettejükkel nagyon jó a kapcsolatom,sőt!

Az akkori kiszemeltemmel testvéri a viszonyunk,a szerelem pedig elmúlt,bár sok idő kellett,de elmúlt.

2014. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Figyelj en ugyanebben a helyzetben voltam csak en voltam a lany akinek bevalljak h szeretnek. Ugyanazt csinalta,, nem beszeltem vele. Es egbantam mert ez mar egy eve volt es azota mar mintha nem is ismerne. Ne valtozz meg! En is erre kenyszeritettem de azota rajottem h egy hulye liba voltam es hagytam elmenni ot. Ha igy mar nem fogad el es nem szeret akkor nem erdemel meg
2014. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm ez jól esett!:))
2014. jún. 3. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!