Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik, nem bírom ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, nem bírom ki?

Figyelt kérdés

2 éve voltunk távolsági kapcsolatban, most látogatott meg. A kapcsolatunk egy új szintre emelkedett, csodálatos, olyan boldog voltam.

De csak pár napra jött, nem rég ment el és annyira hiányzik, hogy egész nap csak sírok. Nagyon fáj, úgy érzem nem bírom ki, főleg, hogy évente max 1-2x jöhet pár napra.

Annyira szeretjük egymást, nem csináltunk semmit amíg itt volt, csak feküdtünk az ágyban, ölelkeztünk, együtt sírtunk.

Egész nap beszélünk, skypon, telefonon, sms, webcam, stb. Még is annyira fáj, annyira hiányzik és nem tudom mit tegyek. Bebújok a takaró alá és nem találom a lábát az enyémnél, nem vele ébredek fel. Kérlek segítsetek valahogy? Hogy lehetne könnyebb? Ez valami borzalmas, alapban nagyon érzelgős vagyok.


2014. jún. 26. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
2 év távkapcsolat?????
2014. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
milyen messze laktok egymástól?
2014. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
szakítsatok, de komolyan, ez csak felőröl. persze hacsak nem megoldható hogy megszűnjön a távolság
2014. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
2 évig nem találkoztatok?? ez nem kapcsolat...
2014. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy beképzelt mese, csak ábránd. Túl fogod élni.
2014. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
aterzem, en is igy vagyok...irj privit, ha gondolod
2014. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!