Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,világosbarna hajam, zöld szemem van,alacsony vagyok,mindenki azt mondja szép ,aranyos,cuki.Minden fiú haverom mondja,hogy ha nem lennénk haverok,akkor tuti bepróbálkoznának,meg,hogy minden haverjuknak tetszem,mert külsőleg-belsőleg tök rendben vagyok,ami a mai lányoknál elég ritka..


De egyszerűen soha nem kellek senkinek...Fél éve volt egy barátom,már 4 éve tetszettünk egymásnak,a srác kb fél évig udvarolt,mielőtt összejöttünk, erre 2 hónap után kidobott,semmitmondó sablondumával..Azóta az önbizalmamat elástam jó mélyre..Fél év alatt,kb 5 hajszínváltoztatáson mentem át,annyira nem találom azt a lányt a tükörben,akire tényleg azt tudom mondani,hogy jól néz ki..


Aztán volt még egy próbálkozásom egy másik pasival..Neki csak pótlék voltam,mert még mindig a volt nőjét szerette..újra össze is jöttek..


Egyszerűen nincs szerencsém..Most is megtetszett egy srác,aki pont 1 évvel ezelőtt is tetszett,de egyéb okok miatt nem lett belőle semmi..Pont tegnap gondolkoztam,hogy újra próbálnám vele..erre ír legjobb barátnőm,hogy most vallott neki szerelmet a srác..


Meg minden helyes és rendes pasi a barátnőmre nyomul.. Jó,mondjuk az is benne van a pakliban,hogy a barátnőm eléggé nyomulós,és kissé könnyűvérű. Én pedig inkább a csendes típus vagyok,aki csak akkor beszél,ha van rá oka..Lehet,hogy ez a gond?


De akkor sem értem,hogy miért nem kellek egy normális srácnak sem..Sok helyen azt olvastam,hogy a nagydumás srácoknak inkább a csendesebb,visszahúzódóbb lányok tetszenek,mert abban van valami kihívás..


Valaki tudna valami tippet adni,hogy mit tegyek? Ne legyek ennyire visszahúzódó?


Jó,persze,tudom,hogy korai,meg várnom kell,hogy megtaláljon..De annyira hiányzik már,hogy legyen valaki velem,akivel az unalmas perceket eltudnám tölteni,akivel jó lenne felkelni,elaludni,nevetni,sétálni..


2014. jún. 27. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem eddig nem volt szerencsed :/

De azt gondolom ha egy kicsit jobban megnyinal akkor hamar jonne valaki :)

2014. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz dugni nem kellesz senkinek ez van. a fiuk a könnyűvérű lányokat szeretik.. igaz ezekből soha nem lesz hosszútávú kapcsolatuk sem. te csak egy normális pasit keresel aki nem csak a puncid miatt akar veled összejönni az meg kva ritka.. ez van.. a másik,h soha ne te válassz már magadnak pasit.. :D hagyd,h a pasik udvaroljanak neked..
2014. jún. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem is itt lehet a gond, hogy nem nyílsz meg eléggé. legalábbis ezek alapján amit leírtál. gondolom könnyebben megy olyanokkal beszélni akiket ismersz már régóta, de olyanokkal nem, akik új ismerősök..

lehet akármilyen rendes a srác, azt nem várhatod el hogy odafigyeljen rád ha nem beszélsz és nem tud rólad semmit se.. és nem is fog mert továbbra sem beszélsz :D

szóval legyél kicsit lazább

2014. jún. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor én mit mondjak?nem volt 1 barátom sem 16/L
2014. jún. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DanteSparda ***** válasza:
24F és nem volt még komoly kapcsolatom sajnos az élet már csak ilyen nehéz párt találni
2014. jún. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
keressél meg baba
2015. okt. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!