Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nős pasi rád nyomulna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nős pasi rád nyomulna, belekezdenél titkos viszonyba?

Figyelt kérdés
Nem áll fenn az eset, mielőtt nekem támadnátok :D Csak kíváncsi vagyok, ki hogyan reagálná le.
2014. jún. 28. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor miért kérdezted? Valami csak van... :)

Egyébként nem, mert ilyenkor mindig a 3. fél jön ki belőle rosszul!

2014. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem. Én nem csak egy pótlék vagyok, ha velem akar lenni akkor rendezze le a dolgokat és csak velem legyen. Amíg nem bizonyosodtam meg a dolgokról bele sem kezdenék.
2014. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

itt sokan nemmel fognak válaszolni...

meg amíg nincs ilyen addig elképzelni is nehéz.

de ha azt nézzük, hogy sose lehetne 100%ig az "enyém" akkor persze hogy nem.

2014. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Szóba se jöhetne,még ha szerelmes lennék bele akkor se.
2014. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha, csak magamnak csinálnék bajt! Hidd el! Hasonló tapasztalatból beszélek! (igaz nem nős férfiról van szó, sőt nem is olyanról, akinek barátnője van, csak titkos viszonyról, de ne! kérlek hallgass rám!:))
2014. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem meg, mert van az ismeretségi körömben olyan, aki nős, de hajtja a felesége mellett a csajokat. Nem beszélek vele annyit, nem találkozom vele, hogy tudjam hogyan boldogul, csak kíváncsi vagyok, hogy más csajok hogy reagálnák le. Én nemet mondanék, de mások? :D
2014. jún. 28. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Ha nem szeretnék beleszeretni, csak néha kekszelnénk, akkor persze igen. Ha kapcsolatot terveznék, nem mennék bele a szeretői státuszba.


Van egy haverom, minden bnőjét csalja velem, de én sose csalom meg a barátaimat vele, mert én nem vagyok "olyan". Amikor én valakivel együtt járok (évekig akár), akkor nem találkozom a sráccal egyáltalán. De amikor igen, akkor nincs bűntudatom a lánykák miatt, vagy ilyesmi.

2014. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én majd két évig voltam együtt az exemmel mikor kiderült hogy amúgy neki felesége van. Ezt úgy elfelejtette közölni én meg elég elfoglalt vagyok a munkám miatt, nem is tudtunk sülve főve együtt lenni így nem tűnt föl a dolog. Persze a feleség szemében én voltam a kis k**va aki elcsábította a férjét. Így is elég rossz volt hogy utólag derült ki, soha nem mennék bele ha tudnám.
2014. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!