Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg férfiatlanabb lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg férfiatlanabb lesz egy férfi attól, hogy szokott sírni?

Figyelt kérdés
Ti sírtok a barátnőtök előtt? Milyen gyakran jön rátok a sírhatnék?

2014. jún. 29. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ miért sír.
2014. jún. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért és mennyit. Ha olyan oka van, egyáltalán nem férfiatlan, ha sokat is sír.
2014. jún. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mr. Truth ***** válasza:
82%

10 éve nem sirtam akkor is a nagyapám temetésén...

azóta nem tudok sirni...

2014. jún. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Truth , kemény vagy akár a kád széle xD


amúgy nem. sírok én bárki előtt, nem érdekel mások véleménye.

gyakran szoktam, de jó okom van rá.

2014. jún. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mr. Truth ***** válasza:

de ha egyszer tényleg nem tudok sirni

1 indok sincs rá

2 minek sirni mikor nevetni is lehet :)

2014. jún. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én se sírok. milyen férfi az aki sírni szokott, hagyjuk már... rendben valami katasztrófa történik kiszalad 1-2 könnycsepp, de rendszeresen síró férfi??? az mi lenne... szégyen..

én a trutnak adok igazat.

2014. jún. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megnézném, h ki nem sírna abban a helyzetben amiben én vagyok/voltam (már kifele jövök belőle).
2014. jún. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Arnold901005 ***** válasza:

Nem lesz férfiatlan.


Nincs barátnőm, de mikor volt, nem sírtam előtte. ...meg más előtt sem szoktam. Szégyellem és nem azért, mert fiú vagyok és hogy nekünk "nem lehet" (baromság), hanem alapból szégyellném, ha látnák, valahogy megalázó lenne a számomra.

Van, hogy gyakrabban megesik, de jó okom van rá. Senki nem tudja és nem is fogják, mert arra vigyázok.


Kor: 22

2014. jún. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!