Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fene van velem? Bovebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene van velem? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Azaz a kerdes nem pont igy hangzana, csak nem tudtam megfogalmazni. Minden ejszaka ugyanaz az almom van: beszelgetek negy hires palival, akiket raadasul imadok, es megkerdezik h szuz vagyok-e meg. Mondom h igen, es az egyik bevezet egy szobaba es lefektet. amikor az almomban orgazmusom van, akkor a valosagban is, meghozza hangosan, es nedves bugyival ebredek. Es ez megy egy honapja. Mar nem tudok ellene tenni semmit. Mi valthatja ezt ki? Es szerintem meg TUL fiatal vagyok ehhez. Normalis valaszokat! 14,5/L
2014. jún. 29. 02:55
 1/3 C0r3 ***** válasza:
Kedves "perverzvokéskész"! khmkhm.. 50 évesen nem gondolod, hogy aludnod kéne?
2014. jún. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Nomen est omen..
2014. jún. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Innen is latszik hogy milyen 'bunko-parasztok' lepik a netet.. Egyreszt nem vagyok 50eves, masreszt nem akarok aludni a leirtak miatt, mert egy baratnom ittvan, es nem akarom h total hulyenek nezzen. Ha azzal a leirt mondattal h 'Normalis valaszokat kerek' nem voltam egyertelmu, akkor nincs egy normalis, normalis es egyertelmu valaszt adni tudo emberke Magyarorszagon. U.i: angliai vagyok..
2014. jún. 29. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!