Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Hogy zajlott le, milyen helyzetben, milyen "előzményekkel", ki kezdeményezte, hány évesen, ilyenekre lennék kíváncsi.
2014. jún. 29. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Még nem volt,sehol,semmilyen előzménnyel,senki se,14 vagyok
2014. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14 évesen lassú nyelves ölelkezős elköszönéskor.én kezdtem.
2014. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14 évesen, házibuliban, közös kezdeményezés. Nagyon nyálas, ügyetlen, de feledhetetlen.
2014. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyálas mint minden csók simán zajlott laza helyzetben előzmény csak annyi kell hogy jol érezze magát veled a csaj én kezdeményeztem aszem 16 éves voltam
2014. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14 voltam házi buliban. A lány mondta hogy még nem csókolózott és gáznak érezte és megkérdezte hogy nem akarok e vele. És ennyi :D Picit részeg volt
2014. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jo szenvedėlyes ölelkezös:)...13 voltam, barátnömėknėl törtėnt ės ö kapott le:)
2014. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyári szünetben elmentünk prostizni egy osztálytársammal. A csaj kezdeményezte, mert benne volt az árban, utána elvette a szüzességem. 17 éves voltam.
2014. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még nem volt.


34/F

2014. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az első csók osztálykiránduláson volt általános suliban, de akkor smárolt mindenki mindenkivel, csak a fiúk nem egymással...

az első komolyabb csók 15 évesen volt, január vagy február volt és szállingózott a hó, a csaj kezdeményezte, én bátortalan voltam, hát viszonylag jó volt, még emlékszek az ízére is, bár kicsit másra számítottam hehe

2014. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még nem volt sajnos. :/

23/F

2014. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!