Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha úgy tényleg nem jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha úgy tényleg nem jut eszembe semmi más amiért nekem barátnőre volna szükségem, mint az alapvető nemi vágy kielégítése?

Figyelt kérdés

Csak ezért meg a fene menjen bele egy kapcsolatba.

Esetleg tudnátok mondani egy pár olyan dolgot amit nyújt még pluszba számotokra a párotok?


2014. jún. 29. 11:26
 1/8 anonim válasza:
Mos, főz és takarít:D
2014. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Javaslom a guminot, nem fogyaszt sokat.
2014. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lelki társ, támogató, alapvetően az ember társas lény, később egy család. De ha neked a nő semmit nem jelent, gyanítom még nem voltál szerelmes, és igen, elég gáz ez a goondolkodás.
2014. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én speciel társat keresek a másikban, akivel megvan a közös hang, bizalom, csupán azért szeretem, amilyen, és ő viszont engem. Akinek öröm örömet okozni. stb stb


De ilyen nincs, szóval ja ... még ilyen vágyak mellett is qrvára nincs kedvem az egészhez.

2014. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak amíg így érzel, ne erőltesd a témát. A nemi vágy kielégítésére bőven elég egy (vagy több :D ) jó szexpartner.
2014. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most így érzel. Én semmi pozitívumát nem látom annak, hogy most párkapcsolatban legyek, mert még szakítás utáni depim van. Ha 3 havonta megkívánom a szexet, vannak erre embereim, ennyi. :)
2014. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pasiban még csak csak... Én nőként jutottam el oda, hogy ennél többre nem is jók a pasik, és csak tehert jelentenek...

És ágybacsalogatósszéphazugságok bőven elegek, mert utána nincs csalódás:)

2014. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze ha sikerül lefejtenem az előítéleteimet, és nem nőket és férfiakat fogok látni az utcákon hanem embereket akkor talán már bele tudok menni random ismerkedésbe amiből kialakulhat valami, ami több mint barátság.
2014. jún. 29. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!