Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegnek számitok ha 1 fiunak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegnek számitok ha 1 fiunak szuenteltem az egész életem, de elötte még sosem voltam pasival? Folytatás lenn.

Figyelt kérdés
Megtaláltam az igaz szerelmet.megismerkedtem 1 fiuval aki meleg.én nem voltam az.de magával ragadott.találkoztam vele és szerelmes lettem.csodásan érzem vele magam.lány sosem tudott ennyire boldoggá tenni...
2010. jan. 6. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
abszoúte annak számítasz
2010. jan. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ihazábol hülyén irtam ki a kérdésem.arra voltam kiváncsi h van e vkinek ilyen élménye,mert ez nekem uj és mondjuk csodás de nem könnyü még feldolgozni....
2010. jan. 6. 01:50
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Ez szerintem sok mindentől függ, hány év éves vagy, érdekel téged a srác testileg vagy csak lelkileg, stb...?

Én lány vagyok és a fiukat szeretem, de van egy barátnőm, akivel annyira szeretjük egymást, hogy akár együtt is lehetnénk (csókolóztunk is)... Elgondolkoztam azon, hogy leszbikus vagyok-e, de a egy ideje van egy barátom és nagyon szeretjük egymást:)

(ezen a barátnőmön kívül egy lánnyal sem értettük ilyen jó meg egymást)

2010. jan. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, ő lány, de ugyanezen ment keresztül. Amióta megbékélt azzal, hogy a lányokhoz vonzódik, azóta teljes életet él. Mi meg csak meresztjük a szemünket, ő volt a legnagyobb férfifaló.


Ilyen az élet. Sok boldogságot!

2010. jan. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, van ilyen élményem. Szerintem az amit éppen csinálsz jól esik, akkor örülj neki, ne a hibákat keresd benne, tegyél érte hogy jobb legyen. Legyen az egy kapcsolat nővel, vagy fiúval. Borítékolható, hogy el fog múlni, mert a szerelem gyakran ezt teszi. Később lehet hogy egy nővel hoz össze a sors, esélye lehet. Ugye csajok? :)
2010. jan. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát erősen annak számítasz. Két fiú szerelmi kapcsolatban, ez valahol elég közel áll a melegség szótári definíciójához.

Ugyanakkor biztos hallottad már, hogy a szerelem vak! Szerintem igazából csak az érzéseid számítanak. Meleg, bi, hetero, ezek csak címkék, nem ezek a fontosak. Hallgass a szívedre, legyél azzal, aki boldoggá tesz!

2010. jan. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
20%
Egy HOMOKOS RATYI VAGY!!!
2010. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha érzelmileg már most annak számítasz késöbb biztos, hogy lesz testi kapcsolatotok is.nem lehet, hogy túl fiatal vagy és nem is voltál még elég nővel ahhoz, hogy megállapítsd a sexualitásodat?
2010. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát öcsém, meleg vagy mint a radiátor...
2010. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitségetek.ugyérzem jol fogok dönteni ha a szivemre hallgatok.járjon ez bármilyen jelzövel.a szerelem mindent megér...
2010. jan. 6. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!