Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnöm mėg az unakate...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm mėg az unakatestvėremre is fėltėkeny. Mit csináljak, elhagyjam?

Figyelt kérdés
Most összevesztünk.

2014. júl. 2. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
azt a legkönnyebb elhagyni mi?
2014. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most mit csináljak... mėg azt sem engedi, hogy puszival köszönjek az unokahugomnak...2 honapja vagyunk eggyüt, de már nem birom.
2014. júl. 2. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy?
2014. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ėn 17 ö pedig 18
2014. júl. 2. 23:08
 5/9 anonim ***** válasza:
hú de jó pasi lehetsz ha ennyire féltékeny legalább tudod hogy szeret
2014. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja... az vagyok:)

Te pedig kislány.

2014. júl. 2. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:
ne légy abban olyan biztos
2014. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ilyen kommentek után biztos vagyok benne.
2014. júl. 2. 23:16
 9/9 anonim válasza:
Próbáltad már megbeszélni ezt Vele? Mennyire szereted azt a lányt? Ha szereted egy ilyenért nem hagyod el! Ez nem így működik. Pláne ha Ő is szeret Téged. Tudod egy lánynak állandóan szüksége van arra, hogy akár naponta többször is elmondják Neki, hogy Ő mennyire gyönyörű, varázslatos, angyali...stb. Lehet ez a baja. Én is eléggé féltékeny típus vagyok sajnos, és velem is megesett, hogy egy kicsit féltékeny lettem ha a barátom akár egy velünk egykorú rokonát megpuszilta... Bár én sem tudom miért lettem erre féltékeny... Ha minden ilyesmi alkalomnál, előtte és utána is elmondod Neki, hogy mennyire szereted és mondjuk, hogy Nála nincs tökéletesebb, szebb angyal (vagy ilyesmi kacifántos, kedves bókokat) lehet ettől megnyugszik. És miután puszit adsz a rokonnak, utána egyből adj Neki is. Akára az arcára, szájára, homlokára. Adhatok még hasonló tippeket, hogy bizonyos szituációkban mit mondj, vagy csinálj. Ha gondolod írj privátba! :) Az az esetben ha nem szereted annyira, hogy ezt a hibát kiküszöböld, akkor azt javaslom, hogy ülj le Vele és mond meg Neki, hogy Te ezt már nagyon nehezen bírod és ha nem változtat ezen a viselkedésen, akkor az lesz a legjobb ha szakítotok... Bár remélem, hogy azért erre nem kerül majd sor! :) És minden lány szereti a virágokat!! Ha még nem békültetek volna aki, akkor vegyél Neki egy szép kis csokrot! Ha meg már kibékültetek, akkor meg azért! Ezzel kimutatod Neki, hogy mennyire fontos Neked! Ne add fel! :)
2014. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!