Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék "jobb barátnő"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék "jobb barátnő"?

Figyelt kérdés

Teljesen szerelmes vagyok a barátomba, mégis sokszor megbántom hülyeségek miatt, és olyan bűntudatom van. Szeretném őt boldoggá tenni, de eddig azt értem el, hogy úgy érzem ha a helyében lennék, simán dobnám a nőmet :/ Tudom hogy ő szeret, de úgy érzem nem vagyok valami jó barátnőnek.

Srácok, nektek milyen egy "álom" barátnő?

Lányok, ti mit tesztek a párotokért?


2014. júl. 3. 22:16
 1/5 anonim válasza:
Csak add magad. Ha neki az nem elég, akkor nem ő lesz az igazi :)
2014. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen hülyeségekről van szó? Mert ez sem mindegy... Írd le, úgy jobban tudunk segíteni.
2014. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kicsit bonyolult. Kiskoromtól kezdve sose volt egy barátom se, senki, tök jól elvoltam egyedül, tehát így 20 évesen kerültem először tényleg közel bárkihez is. Szóval nem tudom "hol a határ", rengetegszer van olyan beszólásom ami neki rosszul esik, pedig nem bántásból mondom, egyszerűen nem tudom hogy működnek az emberek. Gondolom hülyén hangzik :D

Meg semmi önbizalmam nincs, és félek hogy talál nálam jobbat és ez persze neki úgy jön le hogy benne nem bízok, pedig nem így van.

Szóval ilyesmik amikkel kiakasztom. Megértő velem és segít, de tudom hogy rosszul esik neki.

2014. júl. 3. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:

22:21-es vagyok!


Akkor kezet foghatunk. Én is ebben a cipőben vagyok/voltam. Most alakul ki majd a párkapcsolati személyiséged. Mi hozza ki belőled ezeket az "odaszólásokat"? Lehet, hogy szimplán csak a személyiséged ilyen. Picit moderáld, de ha végképp nem megy, akkor idővel egy olyan fiút kell találj magadnak, aki ezt elviseli, vagy visszaolt! :) Társat keres mindenki és a legjobban hozzápasszolót! ;)


22/F

2014. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok, van egy elég "bunkó" humorom amit nem igazán tolerálnak az emberek. Barátom hasonló, és általában nagyon jól viseli, ezért úgy érzem nagyon jól passzolunk, de azért neki is vannak rosszabb napjai, amikor nem esik neki olyan jól. Csak mint mondtam nem tudom sokszor hogy hol a határ.
2014. júl. 3. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!