Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi 33 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fickót, 33 éves és még mindig szűz, soha nem volt még barátnője. Nem meleg, ez biztos. Pedig egy átlagos fazon. Voltak próbálkozásai lányokkal, de beszélgetős randinál soha nem jutott tovább a dolog. Pedig nem fura alak, szóval még csak azt sem lehetne rá mondani, hogy elijeszti a randin valamivel a lányokat. Velem is próbálkozott, de én speciel azért ijedtem be tőle, mert furának találtam, hogy ennyi idősen még szűz, és inkább nem találkoztam vele többször, meg annyira nem volt az esetem sem.
2010. jan. 6. 14:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ezt én sem értem.Ha normális,kedves,nem drogozik,nem alkoholista,tiszteli a nőket,inteligens,van humora, van munkája és azt mondod nem is bányarém,akkor miért nem lehet adni neki egy esélyt? Valószínüleg nem arra hajtott soha egész életében,hogy mindegy milyen a csaj,csak lyuk legyen rajta,hanem komoly kapcsolatot keresett és esetleg tényleg szerelmes akart lenni abba,akivel lefekszik,akkor miért kell elhajtani?
2010. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem csak azért "hajtottam el", mert kiderült, hogy szűz, hanem - mint már előzőleg is írtam - nem is nagyon volt az esetem, és csak két randiig jutottunk. Az, hogy szűz volt, csak rátett egy lapáttal.
2010. jan. 6. 15:38
 13/32 anonim ***** válasza:
bassszus én 16 éves korom ota kapom lányoktol a tiltásokat törléseket mikor kiderül hogy még nem volt barátnőm, most 20 vagyok... remek mi? igy nemis lesz ha minden lány ilyen "hülye" hogy nem fogja fel hogy nem azért nem volt mert velem valami nincs rendben. :\
2010. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
14:55 Azért nem kéne aki szűz, mert - és most lehet szidalmazni - ne rajtam gyakoroljon. Most hadd ne részletezzem már, milyen egy srác a szexben, aki éppenhogy elveszti a szüzességét. Biztos van olyan, aki szívesen tanítgatná, de én erre nem vállalkoztam volna. Ezért.
2010. jan. 6. 15:43
 15/32 A kérdező kommentje:
14:55-nek még mindig, ha nem ennyi idős lett volna, hanem pl. 17, meg én is, akkor azt mondom jó. De ennyi idősen azért már más.
2010. jan. 6. 15:45
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy hűűű,de nagyon tapasztalt is lehet szar az ágyban.Egy szűz pedig gyengéd és figyelmes.Nekem mind a kettőre volt már példám,tudom milyen. Jobban járt a srác,hogy nem jöttél össze vele. 25/L
2010. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Ahogy egy nagyon tapasztalt is lehet szar az ágyban, nem lehet általánosítani egy szűzre, hogy majd gyengéd lesz és érzelmes. Az hogy te épp egy ilyet fogtál ki, hát szerencséd volt. De ezt nem lehet általánosítani.
2010. jan. 6. 15:52
 18/32 anonim ***** válasza:
Semmit nem érdemes általánosítani, de a "szüleivel és testvérével él" kitétel úgy látszik nem egyedi kísérőjelenség. Vagy csak ugyanarról a személyről beszélünk. ;)
2010. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Azért nehogymár azért nézzük le, mert a szüleivel meg a testvéreivel él... éljen inkább egyedül, legyen az üres lakásban minden nap, beszélgessen a falakkal? Neki is szüksége van valamilyen társaságra, csak neki a szülők/tesó jutottak.
2010. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok de ugyanez a sors vár rám, de egyszerűen nem érdekel. ez van!
2010. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!