Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi 33 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fickót, 33 éves és még mindig szűz, soha nem volt még barátnője. Nem meleg, ez biztos. Pedig egy átlagos fazon. Voltak próbálkozásai lányokkal, de beszélgetős randinál soha nem jutott tovább a dolog. Pedig nem fura alak, szóval még csak azt sem lehetne rá mondani, hogy elijeszti a randin valamivel a lányokat. Velem is próbálkozott, de én speciel azért ijedtem be tőle, mert furának találtam, hogy ennyi idősen még szűz, és inkább nem találkoztam vele többször, meg annyira nem volt az esetem sem.
2010. jan. 6. 14:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Fatöküek
2015. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

#9-es


Ha egy nő azt mondja nekem a randin, hogy már kölyke van másik pasitól, akkor én is dobom azt a nőt! (ahogy ti a szűz pasival tettétek!)

2020. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!