Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a fajta srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a fajta srác vonzó? (inkább lányok)

Figyelt kérdés

[link]


és még annyi hogy egyéjszakást tudnátok csak vele elképzelni vagy akár kapcsolatot is?


2014. júl. 4. 16:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Jóformán elolvadt a monitorom, amikor megnyitottam a képeket. A második képen fájdalmasan buzeráns feje van. Szerintem egy átlag embernek, aki ránéz egyből az az érzése támad, hogy ez meleg. Jól kidolgozott teste van, de az egész összhatás b*zis.
2014. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Ő már jó, nem izmos és nem is vézna. :)

2014. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyre rosszabb.. Mondjuk én vagyok a hülye, hogy mindig megnézem a képeket.
2014. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
34%

Ezen látszik, hogy felpumpált izom. Sajnos az ilyen szerek nem jó hatással vannak a pasik férfiasságára.

Egyik kollégiumi szomszédom, egy lány mesélte el, hogy ő azért szakított a pasijával, mert másfél órás előjátékkal sem tudta neki felállítani. Elmondása szerint előtte 3 órával vette be a srác a napi adagot a tömegnövelőből, és nem ment a dolog. :(


Én ha tehetem, kijárok futni kicsit, bár most meg kellene műteni az orromat, mert nem kapok rendesen levegőt. Néha súlyzózok itthon. Van egy kis felesleg deréktájon, de ez van, majd csak elkelek így is.

2014. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Zyzz is full b*zi. Attól a gyerektől hányok. A nagy önimádatában halálra koxolta magát. Ha izmos és jó pasit akartok, akkor: Lazar Angelov, Ulisses Jr.
2014. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Nem, túl izmos
2014. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

" Elmondása szerint előtte 3 órával vette be a srác a napi adagot a tömegnövelőből, és nem ment a dolog. :( "


Ilyenkor érzem azt, hogy büntetni kellene az ostobaságot!

Te komolyan elhiszed, amit leírtál? A TÖMEGNÖVELŐTŐL nem állt fel neki? Tudod egyáltalán, hogy mi van abban?! Ez valami hihetetlen agyzsibbasztó már, komolyan.

2014. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Ijesztő képek
2014. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
A teste jo, de a feje gaz. Nyalas, es amugy semmi vonzo nincs benne. En akiket nem rugnek ki az agyambol a hiressegek kozul, az Alex Pettyfer, Chris Hemswroth es Channing Tatum, mar amikor nincs elhizva :))
2014. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

úristen, borzalmas, ahogy kinéz.


Az arca: buta szemek, kifejezéstelen, sötét tekintet, latinos külső, egyik se a zsánerem


A teste: aránytalan, izmai furák


Együtt a kettő meg mintha össze lenne fotóboltolva.


Hányinger.:) egyiket sem tudok vele elképzelni, méghogy bemutassak egy ilyet a szüleimnek?:D:D többé nem látogathatnék haza:D


26n

2014. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!