Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a fajta srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a fajta srác vonzó? (inkább lányok)

Figyelt kérdés

[link]


és még annyi hogy egyéjszakást tudnátok csak vele elképzelni vagy akár kapcsolatot is?


2014. júl. 4. 16:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

Én nem a fehérje poros cuccot mondtam. Az még elmegy, sőt, én is szemeztem vele egy időben, de aranyáron adják.


A srác szedett 3-4 féle szteroid kapszulát, plusz minden héten szúrtam magát különböző növekedési hormonokkal.

Nem egyből szakítottak, volt a srác orvosnál, és a doki is megmondta, hogy a hormonháztartása katasztrofális a gyereknek. :O

2014. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Igen de az nem tömegnövelő hanem SZTEROID és növi hormon.

Meg gondolom valami egészségtelen sz*r forrásból szerezte.

2014. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ez most vicc ? :D Nagyon gáz szegény fiúcska mind testre mind fejre .Semmi férfiasság ! Nekem egyáltalán nem jönne be ,ha fiatalabb lennék akkor sem ! Aki viszont már jóféle ;) : [link] , [link] , [link]
2014. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ja.. és hogy válaszoljak ,kizárt lenne bármiféle kontakt a linkeden szereplő fiúval . Nem jönne /jött volna be egy éjszakára sem ! 31/N
2014. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
ez valami borzalom...
2014. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 gabriell88 ***** válasza:
Ez a srác egyáltalán nem vonzó... de őt viszont nem rugdosnám ki az ágymból :) [link]
2014. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
Mindig megy a nyávogás meg a fikázás. Nektek soha senki nem jó. Járjatok ménnel, vagy temessenek el titeket szingliként. Kérdező! Te úgy nézel ki, mint Seid?
2015. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
utolsó :D közel sem (sajnos) vagyis hasonlóan kinézni szeretnék de ennyire nem akarok nagydarab lenni, arról nem is beszélve hogy különböző szerek nélkül ez lehetetlen de még vele együtt sem biztos sajnálom
2015. márc. 2. 01:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!