Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet normális fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális fiúkat találni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

itt?


nem, mégsem, visszavonom.

2014. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

tessék

megtaláltál

XD

2014. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.
2014. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
rossz galaxis
2014. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Normalisat mindnhol.


Kigyúrt,jóképű,barna bőrű,divatos amilyet valójában keresel? Kevés helyen..

2014. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

tudod a fiúknak a normális lány: "néma lány az árvaházból" :D a lányoknál nem tudom mi a "normális" :D


viccet félretéve, akárhol csak nyitott szemmel kell járni :)

2014. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nemdohanyzom, nem iszom, dolgozok, Tanulok mégsincs nőm normálisnnak tartom magam.
2014. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Gorgo 20 ***** válasza:

addig amíg ilyen zabigyerekekkel baxatjátok magatokat

ne is álmodjatok rólunk,visszatértünk szülöbolygonkra amíg ilyen tré a helyzet...

2014. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem kigyúrt, barna bőrű, divatos jóképű fiút keresek. hanem olyat, akivel lehet beszélgetni, viccelődni, sok fajta programot szervezni és nem bunkó, lenéző..
2014. júl. 5. 11:43
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Most lefogtok pontozni de én az egyik legnormálisab fiút itt gyakorin találtam. Pár napja beszélünk és hihetetlen mennyire okos mint a többi páva fiú stb. Könyvmoly,kitünő tanuló, normális, normális kinézete van , nyelvet tanul , ( japán fan ami jó jel nekem:3) most nem dicsekedni jöttem csak hogy itt is lehet találni:) meg hát ot a suli de itt kevés normális van max társkereső oldalak, barátok alapján
2014. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!