Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet normális fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális fiúkat találni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 11:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló mondja, a normális srácok azok, akiket lefo.stok telibe. Figyelembe sem veszitek őket, mert nem 7-es BMW-vel járnak, nincs tele a szekrényük GARAGE meg DC cuccokkal, nem vasalják a hajukat, és nem bu-(z)-is a stílusuk.

Az ilyen srácok a NEM normálisak.


3 féle fiú van.

-Aki csak du.gni akar.

-Aki divatbúza (ahogy az előbb is leírtam)

-És az igazán normálisak (akiket lesza.tok)


Én emiatt mondjuk nem búsulok, mert kb. 2 hónapja átmentem az igazi taplóarcba. Nem érdekel egyiknek sem a véleménye, az sem hogy mit fognak gondolni.

Ameddig ilyen retek a női nem 90%-a, hogy csak a hasznot lesi mind meg a csillogást, addig átkell őket verni és kihasználni mindet.

Majd lentébb adnak az igényeikből, akkor talán érhetnek valamit.

2014. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha mégsem ilyet keresel, akkor dobj egy üzit és beszélgetünk.

Szeretek ismerkedni, de csak akkor ha tényleg aranyos és normális vagy, nem azzal fogod kezdeni, hogy milyenkocsidvan?

Akkor normális leszek veled.

Písz.

2014. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

#11 Nem ismered az összes nőt, a saját tapasztalataid alapján beszélsz csak. Nem minden nőt érdekel az, milyen kocsid van, vagy mennyi pénzed, tévedésben élsz. Ez nincs ösztönösen belekódolva a nőkbe, ez neveltetés kérdése is lehet akár.

Ne általánosíts, mert attól hogy te rosszul jártál, attól még alapjába véve nem ilyenek a nők.

2014. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy mindenki ilyen lenne. magamból kiindulva legalábbis. nem hiszem, hogy az számít, hogy valakinek egyáltalán van-e kocsija. lehet tömegközlekedni is, nem kell ennyire kényelmeskedni..én pl rosszul is érezném magam, ha mindenhova furikáznának, vagy mindig fizetnének helyettem. persze nem vagyunk egyformák.
2014. júl. 5. 11:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam ma délután a Feneketlen-tónál lesz egy.
2014. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
minek az neked? úgyis csak megbántanád... addig hitegetnéd amíg nem találnál egy "rosszfiút"
2014. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!